POLICJA 997 1 lip 2021 | Redaktor
Zaginęła 14-latka z Bydgoszczy! [KOMUNIKAT] [AKTUALIZACJA]

mat. Policji

Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 14-latki, która w środę (29 czerwca) wyszła z miejsca zamieszkania, nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatki.

AKTUALIZACJA: 

2 lipca policjanci z Fordonu odwołali komunikat dotyczący zaginionej Aleksandry P.,z uwagi na jej odnalezienie. Z tego powodu usuwamy jej dane i wizerunek z naszej strony.


Komisariat Policji Bydgoszcz-Fordon został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu 14-letniej Alaksandry P., która 29 czerwca 2021 r. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122  lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy Policji 112.RYSOPIS ZAGINIONEJ: 158 cm wzrostu, normalnej budowy ciała, oczy koloru niebieskiego, włosy długie sięgające za ramiona koloru ciemnego, lekko falowane. 14-latka może mieć ze sobą plecak szkolny koloru niebieskiego w kwiatki.

komunikat policji (podkom. Lidia Kowalska, KWP w Bydgoszczy)

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor