Liga braci. Szachowa rozgrywka rozstrzygnięta [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 cze 2018 W ostatniej rundzie Pierwszej Międzyszkolnej Bydgoskiej Ligi Szachowej wygrali bracia... ale nie Kacprzakowie z Bydgoszczy, a Paproccy z Borówna. W klasyfikacji generalnej po pięciu rundach triumfowali bydgoszczanie.

Będą derby! Ale jakie? BKS walczy o IV ligę

Redaktor | 17 cze 2018 W przedostatniej kolejce piątej ligi BKS Bydgoszcz miał szansę wdrapać się na fotel lidera i przybliżyć się zdecydowanie do awansu o klasę wyżej. Nie udało się, bydgoszczanie na boisku przy ul. Sielskiej zaledwie zremisowali z liderem, Pomorzaninem Toruń.

Finał ligi szachowej

Redaktor | 14 cze 2018 Ostatni turniej w ramach projektu „Edukacja przez szachy” odbędzie się już w sobotę (16 czerwca). Organizatorzy zapraszają do Auditorium Novum na Uniwersytecie Techniczno-Przyrodniczym przy ul. Kaliskiego 7.

Dwóch kółek czar [FOTORELACJA]

Redaktor | 31 maj 2018 Blisko tysiąc uczestników wzięło udział w tegorocznym cyklu Czar2kółek. Po czterech imprezach eliminacyjnych, finał finałów odbył się na stadionie przy ul. Sielskiej w Fordonie

Patryk Sieradzki akademickim mistrzem Polski na 800 metrów [WYNIKI]

Redaktor | 27 maj 2018 Reprezentant Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego zdobył złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski w Lublinie. Patryk Sieradzki przebiegł 800 metrów w czasie 1.51,92. UTP wygrał klasyfikację drużynową wśród mężczyzn w kategorii uczelnie społeczno-przyrodnicze.

Pierwsze rodzinne szachowanie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 27 maj 2018 W Dzień Matki (26 maja) odbyły się w Bydgoszczy Pierwsze Rodzinne Mistrzostwa Galerii Pomorskiej w grze w szachy, w których wzięło udział 17 rodzin.

Norbert Kobielski mistrzem Polski wśród studentów

Redaktor | 26 maj 2018 Zawodnik bydgoskiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego pokonał poprzeczkę zawieszoną na wysokości 2,15 m i wywalczył złoty medal w skoku wzwyż na Akademickich Mistrzostwach Polski. Dla bydgoskich uczelni medale zdobyła jeszcze Katarzyna Sokólska (WSG) brąz w biegu na 100 m i srebro sztafeta 4x100 m kobiet Wyższej Szkoły Gospodarki.

Sukces Dębów Osielsko. Warszawa pokonana

Redaktor | 21 maj 2018 Baseballiści z Osielska wygrali na wyjeździe pierwsze z dwóch spotkań Ekstraligi z wicemistrzami Polski Centaurami Warszawa. Paweł Zagórski wybił pierwszego w tym sezonie home runa dla Dębów.