Złoto dla Bydgoszczy na mistrzostwach Europy w Berlinie

Redaktor | 11 sie 2018 Najpierw dopuścić potem skontrować, powiedział przed chwilą Przemysław Babiarz i tak było – tak Sebastian Chmara komentował bieg rozstawny 4x400 metrów kobiet na mistrzostwach Europy w Berlinie. - Jakże pięknie taktycznie rozegrany bieg. Mamy trzeci złoty medal dzisiaj, zatem panowie, marzenia się spełniają!

Wszyscy nasi są w finałach mistrzostw świata

Redaktor | 10 sie 2018 Wszystkie startujące w piątek (10 sierpnia) w Akademickich Mistrzostwach Świata w kajakarstwie klasycznym w Szolnok polskie osady zakwalifikowały się do finałów. Zawodnicy musieli radzić sobie nie tylko z rywalami, ale i z potwornym upałem, który panuje na Węgrzech.

Polscy baseballiści walczą o wyjazd na Mistrzostwa Europy

Redaktor | 9 sie 2018 Młodzieżowa reprezentacja Polski w baseballu walczy w Bratysławie o awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy U23. W składzie znalazło się trzech baseballistów Dębów Osielsko. Polacy rozpoczęli turniej kwalifikacyjny od zwycięstwa nad gospodarzami, po czym ulegli Brytyjczykom.

Bydgoskie wioślarki na medal

Redaktor | 7 sie 2018 Sukces wioślarek Lotto/Bydgostii. Z mistrzostw Europy wracają z brązowym medalem. Zawody odbywały się w szkockim Glasgow.

Dęby obroniły tytuł. Znów srebro

Redaktor | 30 lip 2018 Dęby Osielsko wywalczyły w Żorach srebrny medal Mistrzostw Polski do lat 23 w baseballu. W walce o finał zespół z Osielska pokonał gospodarzy turnieju – Gepardy Żory 11:1. W finale uległ jednak Stali Kutno 1:11.

Polscy baseballiści nie pojadą na Mistrzostwa Europy

Redaktor | 23 lip 2018 Reprezentacja Polski kadetów nie pojedzie na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy U15. Drużyna wygrał fazę „każdy z każdym”, jednak uległa Słowacji w sobotnim finale. Bardzo dobry występ zaliczył za to zawodnik Dębów Osielsko – Szymon Karczewski.

W lipcu najlepszy Słojewski [BKG GOLF CUP 2018]

Redaktor | 22 lip 2018 Tylko 61 uderzeń potrzebował Piotr Słojewski, aby przebyć pole golfowe w Myślęcinku podczas zawodów lipcowego turnieju BKG GOLF CUP 2018. Turniej rozegrano w sobotę (21 lipca).

Iga Baumgart wywalczyła brązowy medal

Redaktor | 21 lip 2018 W drugim dniu mistrzostw Polski w lekkoatletyce Iga Baumgart (BKS Bydgoszcz) zajęła trzecie miejsce w biegu na 400 metrów kobiet. To drugi bydgoski medal w Lublinie. W piątek w biegu na 100 metrów mężczyzn drugą lokatę zajął Remigiusz Olszewski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)

Srebro Olszewskiego na mistrzostwach Polski

Redaktor | 21 lip 2018 Remigiusz Olszewski (CWZS Zawisza Bydgoszcz) wynikiem 10.31 s zdobył srebrny medal w biegu na 100 metrów w czasie mistrzostw Polski w lekkoatletyce rozgrywanych w Lublinie.

Super Bowl w Bydgoszczy nie będzie

Redaktor | 19 lip 2018 Futboliści amerykańscy nie rozegrają w Bydgoszczy finałowego spotkania Topligi. - Deszcze spowodowały, że mecz mógłby zniszczyć murawę stadionu Zawiszy - tłumaczą przedstawiciele PLFA.