Rekord Polski Marcina Lewandowskiego [WIDEO]

Redaktor | 6 lut 2019 Marcin Lewandowski pobił swój własny halowy rekord Polski w biegu na 1500 metrów podczas mityngu Orlen Copernicus Cup w Toruniu. Zgodnie z zapowiedzią nagrody i gażę za udział w mityngu przekazał na rzecz chorych dzieci.

Iga śmiga i to jak

Redaktor | 4 lut 2019 Iga Baumgart-Witan (BKS Bydgoszcz) podczas niedzielnych (3 lutego) zawodów halowych w Spale poprawiła rekord życiowy w biegu na 400 metrów (52.13 s) i pierwszy raz w karierze została liderką światowych list.

Lekkoatletyczne święto coraz bliżej

Redaktor | 3 lut 2019 Lekkoatleci, którzy 6 lutego wystartują w mityngu Orlen Copernicus Cup 2019 w Toruniu, są w doskonałej formie, a ich rywalizacja zapowiada się pasjonująco. W ostatnich startach przed przyjazdem do Areny Toruń prezentują się znakomicie. Po raz trzeci mityng zalicza się do cyklu IAAF World Indoor Tour

Wisła Fordon potrzebuje pomocy. Zawisza deklaruje wsparcie

Redaktor | 2 lut 2019 Amatorski klub „Wisła Fordon” stanął na skraju bankructwa. Drużyna piłkarska może stracić licencję na grę w klasie B. Trwa zbiórka pieniędzy. Pomoc zadeklarowało Stowarzyszenie Piłkarskie „Zawisza Bydgoszcz”.

Medalowe żniwa zawodników LOTTO-Bydgostia

Redaktor | 27 sty 2019 Brązowy medal na Halowych Mistrzostwach Europy na Ergometrze w Kopenhadze zdobył Daniel Bojarek (LOTTO-Bydgostia). Z kolei wioślarki i wioślarze LOTTO-Bydgostii wywalczyli 6 medali, w tym 3 złote, srebrny i 2 brązowe podczas XXVIII ENEA Mistrzostw Polski na Ergometrze Wioślarskim w Tarnobrzegu.