W lipcu najlepszy Słojewski [BKG GOLF CUP 2018]

Redaktor | 22 lip 2018 Tylko 61 uderzeń potrzebował Piotr Słojewski, aby przebyć pole golfowe w Myślęcinku podczas zawodów lipcowego turnieju BKG GOLF CUP 2018. Turniej rozegrano w sobotę (21 lipca).

Iga Baumgart wywalczyła brązowy medal

Redaktor | 21 lip 2018 W drugim dniu mistrzostw Polski w lekkoatletyce Iga Baumgart (BKS Bydgoszcz) zajęła trzecie miejsce w biegu na 400 metrów kobiet. To drugi bydgoski medal w Lublinie. W piątek w biegu na 100 metrów mężczyzn drugą lokatę zajął Remigiusz Olszewski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)

Srebro Olszewskiego na mistrzostwach Polski

Redaktor | 21 lip 2018 Remigiusz Olszewski (CWZS Zawisza Bydgoszcz) wynikiem 10.31 s zdobył srebrny medal w biegu na 100 metrów w czasie mistrzostw Polski w lekkoatletyce rozgrywanych w Lublinie.

Super Bowl w Bydgoszczy nie będzie

Redaktor | 19 lip 2018 Futboliści amerykańscy nie rozegrają w Bydgoszczy finałowego spotkania Topligi. - Deszcze spowodowały, że mecz mógłby zniszczyć murawę stadionu Zawiszy - tłumaczą przedstawiciele PLFA.

C-WZS ma najlepszą młodzież w Polsce

Redaktor | 19 lip 2018 Na Gali Sportu Młodzieżowego w Centralnym Ośrodku Sportu w Warszawie ogłoszono wyniki klasyfikacji Systemu Sportu Młodzieżowego za 2017 rok. Zwycięzcą, po raz szósty z rzędu, został Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy „Zawisza”, który okazał się najlepszym klubem sportowym w Polsce we współzawodnictwie dzieci i młodzieży.

Dęby kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa

Redaktor | 15 lip 2018 Trwa znakomita passa baseballistów Dębów Osielsko. W sobotę (14 lipca) we Wrocławiu odnieśli kolejne dwa wyjazdowe zwycięstwa w rozgrywkach Ekstraligi. Daniel Catalan wybił home runa i 2 hity trzybazowe.

Bydgoszcz stolicą triathlonu [CZ. 1, WYNIKI]

Redaktor | 8 lip 2018 Kolejna edycja Enea Bydgoszcz Triathlon przeszła do historii. W zawodach uczestniczyło blisko pięć tysięcy zawodników, startujących w różnych kategoriach i na różnych dystansach. Przez dwa dni Bydgoszcz była stolicą tej dyscypliny sportu.

Triathlon moje życie [ROZMOWA]

Jarosław Kopeć | 7 lip 2018 W Bydgoszczy rośnie nam gwiazda kobiecego triathlonu. Roksana Słupek z Fordonu ma już na koncie pierwsze sukcesy na arenie europejskiej. Marzy o występie na igrzyskach olimpijskich.