Norbert Kobielski mistrzem Polski wśród studentów

Redaktor | 26 maj 2018 Zawodnik bydgoskiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego pokonał poprzeczkę zawieszoną na wysokości 2,15 m i wywalczył złoty medal w skoku wzwyż na Akademickich Mistrzostwach Polski. Dla bydgoskich uczelni medale zdobyła jeszcze Katarzyna Sokólska (WSG) brąz w biegu na 100 m i srebro sztafeta 4x100 m kobiet Wyższej Szkoły Gospodarki.

Sukces Dębów Osielsko. Warszawa pokonana

Redaktor | 21 maj 2018 Baseballiści z Osielska wygrali na wyjeździe pierwsze z dwóch spotkań Ekstraligi z wicemistrzami Polski Centaurami Warszawa. Paweł Zagórski wybił pierwszego w tym sezonie home runa dla Dębów.

Nagroda za awans. Miasto nie dołoży do hokeja

Redaktor | 15 maj 2018 Miasto nie da bydgoskim hokeistom 200 tys. zł potrzebnych na grę w pierwszej lidze – ujawnił portal wyborcza.pl/bydgoszcz. Mimo awansu, BKS Bydgoszcz w nowym sezonie ponownie zagra na najniższym szczeblu rozgrywek.

Golf Cup 2018 wystartował

Redaktor | 22 kwi 2018 Na polu golfowym w Myślęcinku rozpoczął się sezon turniejów. W sobotę (21 kwietnia) odbył się pierwszy z serii Golf Cup 2018.

Turniej hokejowy na Torbydzie. Wstęp wolny!

Redaktor | 19 kwi 2018 Hokeiści BKS Bydgoszcz zagrają w turnieju hokejowym. W najbliższy weekend (21 i 22 kwietnia) na Torbydzie sympatycy hokeja zobaczą aż sześć meczów. W turnieju wezmą udział drużyny BKS Bydgoszcz, Nesta Toruń, Sisu Bydgoszcz oraz Oliwa Hockey Team Gdańsk.