Triathlon moje życie [ROZMOWA]

Jarosław Kopeć | 7 lip 2018 W Bydgoszczy rośnie nam gwiazda kobiecego triathlonu. Roksana Słupek z Fordonu ma już na koncie pierwsze sukcesy na arenie europejskiej. Marzy o występie na igrzyskach olimpijskich.

Bydgoska pływaczka walczy na mistrzostwach w Helsinkach

Jarosław Kopeć | 6 lip 2018 Kinga Paradowska (MUKS „Piętnastka” Bydgoszcz) reprezentuje nasze miasto na mistrzostwach Europy juniorów w Helsinkach. W sobotę (7 lipca) wystartuje na swoim koronnym dystansie 200 m stylem zmiennym.

Czas rozstrzygnięć w futbolu amerykańskim. Finał będzie w Bydgoszczy

Redaktor | 5 lip 2018 W najbliższą niedzielę (8 lipca) w Bydgoszczy odbędzie się Turniej Finałowy PLFA J-8, który wyłoni pierwszego oficjalnego mistrza Polski juniorów w futbolu ośmioosobowym. O tytuł powalczą młode sekcje Warsaw Eagles, Kozłów Poznań, Bydgoszcz Archers oraz Młodej Husarii Szczecin.

Piotr Słojewski golfowym mistrzem Bydgoszczy

Redaktor | 23 cze 2018 W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przyszło golfistom rywalizować w tegorocznych mistrzostwach Bydgoszczy. Ostatecznie wygrał Piotr Słojewski i odzyskał tytuł.

Liga braci. Szachowa rozgrywka rozstrzygnięta [ZDJĘCIA]

Redaktor | 17 cze 2018 W ostatniej rundzie Pierwszej Międzyszkolnej Bydgoskiej Ligi Szachowej wygrali bracia... ale nie Kacprzakowie z Bydgoszczy, a Paproccy z Borówna. W klasyfikacji generalnej po pięciu rundach triumfowali bydgoszczanie.

Będą derby! Ale jakie? BKS walczy o IV ligę

Redaktor | 17 cze 2018 W przedostatniej kolejce piątej ligi BKS Bydgoszcz miał szansę wdrapać się na fotel lidera i przybliżyć się zdecydowanie do awansu o klasę wyżej. Nie udało się, bydgoszczanie na boisku przy ul. Sielskiej zaledwie zremisowali z liderem, Pomorzaninem Toruń.

Finał ligi szachowej

Redaktor | 14 cze 2018 Ostatni turniej w ramach projektu „Edukacja przez szachy” odbędzie się już w sobotę (16 czerwca). Organizatorzy zapraszają do Auditorium Novum na Uniwersytecie Techniczno-Przyrodniczym przy ul. Kaliskiego 7.