Zderzenie na ulicy Nad Torem [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 17 cze 2018 Dwa auta zderzyły się na ul. Nad Torem na skrzyżowaniu z ul. Rzepeckiego. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala. Na miejscu działają strażacy z JRG 3. Do wypadku doszło dziś (17 czerwca) po południu.

Pomogli błyskawicznie. Rodzice podziękowali policjantom

Redaktor | 17 cze 2018 Dzielnicowi z bydgoskich Wyżyn pomogli szybko dotrzeć do Szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy chorej dziewczynce, która pilnie potrzebowała pomocy lekarskiej. Dzięki ich pomocy 4-latka szybko trafiła pod opiekę specjalistów. W piątek (15 czerwca) rodzice dziecka podziękowali policjantom.

Wyłowili topielca z Brdy

Redaktor | 16 cze 2018 Podając informację o zaginionym w rzece, mieliśmy nadzieję, że to fałszywy alarm. Niestety, dziś (16 czerwca) o godz. 1.55 z Brdy wyłowiono ciało 23-letniego mężczyzny.

Zderzenie aut na Gdańskiej róg Mickiewicza [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 16 cze 2018 Na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiem i Mickiewicza zderzyły się dziś (16 czerwca) dwa samochody. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Nie była potrzebna interwencja straży pożarnej. Prawdopodobnie sprawcą kolizji był mercedes. Sprawę bada policja.

Usłyszał 72 zarzuty za kradzież z włamaniem

Redaktor | 12 cze 2018 Bydgoscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamywał się na konta bankowe. Udowodnili mu 72 przestępstwa. Podejrzany działał w warunkach recydywy. Teraz grozi mu wysoka kara.

Wypadek autokaru z dziećmi

Redaktor | 11 cze 2018 W miejscowości Kopce na drodze krajowej 15 doszło do zderzenia trzech pojazdów. W wypadku, do którego doszło dziś (11 czerwca) po południu brały udział samochód osobowy, autobus oraz auto dostawcze.

Zderzenie aut na Tucholskiej [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Redaktor | 11 cze 2018 Dwa samochody osobowe zderzyły się dziś (11 czerwca) przy ulicy Tucholskiej w Bydgoszczy. Na miejsce skierowano jeden zastęp strażaków z JRG SP PSP oraz pozostałe służby. Osoby podróżujące pojazdami zostały przebadane przez ratowników ZRM. Policjanci ustalają przebieg i przyczyny kolizji.