Tragedia. Zginęli młodzi bydgoszczanie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 mar 2019 Tragiczny bilans wypadku w Pląchotach pod Golubiem Dobrzyniem. W wypadku auta osobowego z ciężarówką na miejscu zginął 24-letni mężczyzna, a drugi, 23-letni zmarł w szpitalu – podaje policja.

Auto uderzyło w słup systemu ITS [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 mar 2019 Groźnie wyglądająca kolizja na ulicy Solskiego. Samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w barierę energochłonną oraz słup utrzymujący wyświetlacze systemu ITS. Osoby podróżujące samochodem nie odniosły obrażeń. Ruch na ul. Solskiego w kierunku ronda Kujawskiego odbywa się z utrudnieniami. Do zdarzenia doszło w sobotę (2 marca) wieczorem. Na miejscu pracowali strażacy z JRG...

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 15

Redaktor | 2 mar 2019 Jedna osoba zginęła, a dwie w stanie krytycznym i dwie mniej poszkodowane zostały dowiezione do szpitala po wypadku ciężarówki z autem osobowym w okolicy miejscowości Wrocki – informuje Ratownictwo Medyczne Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego.

Spłonął domek letniskowy w Bożenkowie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 mar 2019 Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze drzew w Bożenkowie przy ulicy Zielona Dolina. Zanim wozy bojowe pojawiły się na miejscu, ogień błyskawicznie przeskoczył z drzew na dach pobliskiego budynku.

Nalot CBŚ na narkotykowe zagłębie [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 mar 2019 Półtora kilograma narkotyków ujawnili na terenie gminy Sępólno Krajeńskie funkcjonariusze z Zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji w Olsztynie oraz miejscowi policjanci. W wyniku akcji zatrzymano trzech młodych mężczyzn.

Pijana kobieta z małym dzieckiem przyłapana na spacerze

Redaktor | 1 mar 2019 Nieodpowiedzialnością wykazała się matka, która opiekując się swoim dziewięciomiesięczną córką była pijana. Idącą chwiejnym krokiem i pchającą wózek z córką zauważyli przechodnie, którzy natychmiast powiadomili koronowskich policjantów.

Tragiczny wypadek pod Świeciem [ZDJĘCIA]

Redaktor | 1 mar 2019 Na drodze krajowej nr 5C w Świeciu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia forda z ciężarówką zginął 27-letni kierujący osobowym autem, a dwoje pozostałych uczestników zdarzenia trafiło do szpitali. Śledztwo prowadzone w tej sprawie pod nadzorem prokuratora wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii.