Description of Image

Odpowie za pobicie kijem baseballowym

materiał partnera | 26 lip 2021 Na trzy miesiące do aresztu trafił 19-letni mieszkaniec Pakości podejrzany o dotkliwe pobicie przypadkowego przechodnia kijem baseballowym. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Licytował swoje stanowisko, by zbierać środki na leczenie 10-latka [ZDJĘCIA]

materiał partnera | 24 lip 2021 Zastępca Komendanta szubińskiego komisariatu, nadkom. Wawrzyniak wystawił na licytację swoje stanowisko, by w ten sposób zbierać środki na leczenie chłopca u którego zdiagnozowano guza mózgu. Tym samym spełnił marzenie innego dziecka, które chciało wcielić się w rolę mundurowego. 9-letni Filip marzy bowiem o tym, by być policjantem.

Policjanci przechwycili nielegalny tytoń i papierosy

materiał partnera | 23 lip 2021 Ponad siedem tysięcy sztuk papierosów i około 22 kilogramów krajanki przechwycili funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją. Taki towar posiadał mieszkaniec Inowrocławia. Mężczyzna już usłyszał zarzuty z ustawy karnej skarbowej, za co grozi mu wysoka grzywna oraz przepadek towaru.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja [KOMUNIKAT, WIDEO]

Redaktor | 21 lip 2021 Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.
-->