Nowa Scena 27 lis 2017 | Redaktor
Francuskie hity zabrzmiały w Adrii [ZDJĘCIA]

„Wieczór nad Sekwaną” zakończył się owacją na stojąco / fot. Anna Kopeć

– Nowa Scena: rewelacyjni, zdolni, piękni, odważni, z genialnym wyczuciem – piszą fani na Facebooku. W niedzielę (26 listopada) w Kinoteatrze Adria artyści wykonali najpiękniejsze francuskie utwory takich gwiazd, jak m.in. Edith Piaf, Charles Aznavour czy Jacques Brel.

Wokaliści Nowej Sceny to profesjonalni artyści musicalowi, którzy doświadczenie zdobywali na scenach w całej Polsce. Są wśród nich członkowie Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej oraz aktorzy na co dzień grający w warszawskim teatrze Roma. W niedzielnym „Wieczorze nad Sekwaną” swoje interpretacje francuskich hitów zaprezentowali Anna Grzelak, Anastazja Simińska, Judyta Wenda oraz Kamil Zięba przy akompaniamencie Ignacego Jana Wiśniewskiego i Zbigniewa Chojnackiego.

Publiczność nagrodziła artystów owacją na stojąco. Nie zabrakło też bisu – utwór wybrał akompaniator, zaskakując samych wykonawców.

Następny występ Nowej Sceny już w piątek (1 grudnia), będzie zatytułowany „In Love with Musical”. W Adrii zabrzmią przeboje z najpiękniejszych musicali Broadwayu. Bilety na koncert w cenie 35 zł/40zł można kupić w kasie kinoteatru lub za pośrednictwem strony www.nowascenabdg.kupbilecik.pl.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor