Sport 29 paź 2017 | Redaktor
Chemik remisuje w Inowrocławiu

W sobotnim (28 października) meczu IV ligi piłkarze Chemika Bydgoszcz zremisowali na wyjeździe z Cuiavią Inowrocław 1:1.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie. Już w szóstej minucie gry Dariusz Słupski pokonał Mariusza Taterę. Jednobramkowa przewaga inowrocławian utrzymała się do przerwy, a także przez większość drugiej części meczu. W 70. minucie chemicy wyrównali za sprawą trafienia rezerwowego Szymona Babiarza. Więcej bramek już jednak nie padło.

Remis w Inowrocławiu był dla chemików pierwszym w tym sezonie meczem, w którym nie odnieśli zwycięstwa. Seria spotkań bez porażki trwa jednak nadal, a przewaga nad drugą w tabeli Kujawianką Izbica Kujawska wynosi trzy punkty. W najbliższą sobotę chemicy także zagrają na wyjeździe. Zmierzą się z Notecianką Pakość.

13.kolejka  IV ligi Cuiavia Inowrocław - Chemik Bydgoszcz 1:1 (1:0) bramki: Dariusz Słupski 6' - Szymon Babiarz 70'

Chemik (skład wyjściowy): Tatera - Czajka, Frasz, Żurowski, Osiński, Maziarz, Włosiński, Olszewski, Kot, Mik, Janicki.