STRAŻ MIEJSKA 986 11 maj 09:01 | ak
Nocny „spacer” po balustradzie mostu Staromiejskiego

fot. Straż Miejska

W poniedziałek (9 maja) w nocy, czujne oko strażnika miejskiego obsługującego monitoring, natychmiast wychwyciło młodego mężczyznę, który stał na balustradzie mostu Sulimy – Kamińskiego. Zdarzenie zostało niezwłocznie przekazane do dyżurnego Komisariatu Policji Bydgoszcz – Szwederowo.

Operatorzy miejskiego monitoringu niejednokrotnie już wykazywali się spostrzegawczością. Mając podgląd na wiele kamer zlokalizowanych w różnych częściach miasta są w stanie zauważyć szczegóły, których następstwem mogą być sytuacje zagrażające życiu i zdrowiu mieszkańców. Poniedziałkowe zdarzenie jest tego najlepszym przykładem. 

W poniedziałek (9 maja) około godz. 3:05 pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył młodego mężczyznę, który stał na balustradzie mostu Sulimy – Kamińskiego. O zdarzeniu natychmiast poinformował dyżurnego Komisariatu Policji Bydgoszcz – Szwederowo.

fot. Straż Miejska

Już po chwili na miejscu pojawił się patrol policji. Zanim doszło do nieszczęścia, funkcjonariusze pomogli zejść młodemu mężczyźnie z balustrady. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, którego zespół zaopiekował się młodzieńcem.

 

źródło: Straż Miejska 

ak Autor