STRAŻ POŻARNA 998 16 mar 2020 | Redaktor
Samochód uderzył w mur na parkingu przy ul. Unii Lubelskiej [ZDJĘCIA]

Fot. Bydgoszcz 998

W poniedziałek (16 marca) około godziny 18.00 przy ulicy Unii Lubelskiej samochód uderzył w mur, wyjeżdżając z parkingu.

Do niecodziennego zdarzenia drogowego doszło przy ulicy Unii Lubelskiej. Wyjeźdżający z parkingu samochód osobowy uderzył z  impetem w mur znajdujący się przy bramie wjazdowej.

Do zdarzenia został wezwany zastęp ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Bydgoszczy. Na miejscu strażacy zauważyli, że podjęto próbę wyciągniecia uszkodzonego pojazdu. Kierowca, który spowodował wypadek, próbował za pomocą innego samochodu scholować swój samochód na parking. 

Na miejscu pojawili się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Podczas rozmowy z kierowcą samochodu zauważyli, że drugi kierowca podejmuje próbę odstawienia swojego pojazdu na parking. Podczas podejmowanej próby samochód wjechał na niewielki murek, z którego spadł.

Policjanci podejrzewając, że kierowcy mogą znajdować się pod wpływem alkoholu, dokonali zatrzymania. Następnie w oddzielnych radiowozach obaj kierowcy zostali przewiezieni na badanie alkomatem.

źródło: Bydgoszcz 998

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor