Kurs „Bezpieczna Kobieta” - ciekawa propozycja policji dla pań

Redaktor | 23 gru 2019 W przedświąteczny piątek 20 grudnia 2019 uczestniczki Bezpiecznej Kobiety pokonywały swoje słabości i nabierały wiary we własne możliwości podczas egzaminu, który uwieńczył trwający od października kurs. Policjanci już zapraszają na kolejną, wiosenną edycję kursu.

Cukiernicze arcydzieło bydgoszczanka tworzyła pół roku [ZDJĘCIA]

Marta Kocoń | 21 gru 2019 W cukiernictwie nie jest tak, jak w sporcie: daje się szansę kolejnym cukiernikom – mówi bydgoska mistrzyni Jowita Woszczyńska. Pół roku poświęciła na przygotowanie dekoracji tortu, którym wywalczyła złoto w konkursie Cake Designers World Championship w Mediolanie.

Poznaj drewniane domki od firmy Eko Architektura [REKLAMA]

Redaktor | 11 gru 2019 Domki letniskowe oraz domki ogrodowe z drewna w sposób sukcesywny zdobywają sobie coraz większe uznanie polskich klientów. Można śmiało wysunąć tezę, że pod tym względem polski rynek przechodzi obecnie fazę analogiczną do tego, co mają ze sobą wyżej rozwinięte rynki krajów zachodnich, gdzie posiadanie własnego domku z drewna od dłuższego czasu stanowi modny standard,...

W którym banku wziąć kredyt? Sprawdzamy, gdzie najlepiej! [REKLAMA]

Redaktor | 11 gru 2019 Niemal co drugi Polak ma na swoim koncie finansowe zobowiązanie wobec banku. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ taka forma wsparcia pozwala zrealizować dawno odłożone plany czy marzenia. Zanim jednak zdecydujesz się na kredyt gotówkowy, samochodowy czy inny sprawdź, do jakiego banku udać się w pierwszej kolejności.

Bydgoszcz czytała Małemu Misiowi. Sukces projektu dla dzieci

Redaktor | 2 gru 2019 III Edycja projektu „Bydgoszcz czyta Małemu Misiowi” - ukończona. Gala z nagrodami, przedstawieniem i udziałem specjalnych gości odbyła się w Dniu Pluszowego Misia. Projekt, zrealizowany po raz trzeci w naszym mieście, był częścią międzynarodowej akcji.

Misiek szuka domu [BYDGOSKIE SCHRONISKO]

Redaktor | 26 lis 2019 Misiek - sympatyczny pies, czekający w bydgoskim schronisku na nowych właścicieli. Jego poprzedni właściciel zachorował i nie mógł się nim już zajmować.

Chemiczne mikstury pod dachem muzeum [GALERIA ZDJĘĆ]

Redaktor | 22 lis 2019 Tym razem ze zbiorami działu Historii Medycyny i Farmacji związane było muzealne spotkanie Dziecięcego Graffiti. W czwartek (21 listopada) uczestnicy zajęć pod okiem chemika wykonywali pełne kolorów doświadczenia.

Dziecięce Graffiti kontynuuje projekt logopedyczny [ZDJĘCIA]

Redaktor | 13 lis 2019 5 listopada po raz pierwszy w tym roku akademickim odbyły się „Warsztaty logopedyczne z Dziecięcym Graffiti”. Ich uczestnicy dobrze się bawili, a jednocześnie szlifowali swoje umiejętności w ćwiczeniach przygotowanych przez studentów UKW.

Grecja – antyczna przygoda [PODRÓŻE]

Redaktor | 3 lis 2019 To jeden z krajów najczęściej odwiedzanych przez turystów, miejsce narodzin demokracji, filozofii, sportu i antycznego dramatu. Hellada, jak ją nazwali starożytni, jest krajem kontrastów, pięknej przyrody, niezwykłych krajobrazów oraz ciekawej kultury i obyczajów.