Wydarzenia 10 lip 15:38 | kp
Jazzowe rytmy w Salonie Hoffman. „Czy ten koncert to nie u Was?”

fot. KPCK

W dzisiejszej (10 lipca) odsłonie cyklu „Czy ten koncert to nie u Was?” na scenie Salonu Hoffman KPCK pojawi się Bartosz Haliniak Quintet. Wykona on swoje autorskie kompozycje oraz klasyczne jazzowe utwory.

W piątej odsłonie muzycznego cyklu, który organizowany jest w Salonie Hoffman Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy wystąpi Bartosz Haliniak – absolwent kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Podczas piątkowego wydarzenia „Czy ten koncert to nie u Was?” Bartosz zagra na saksofonie. W sekcji rytmicznej akompaniują mu absolwenci i studenci bydgoskiej Akademii Muzycznej – Dominik Haliniak (trąbka), Sylwester Bugajak (gitara), Wojciech Grochowina (gitara basowa), Łukasz Gorczyński (perkusja).

Podczas koncertu usłyszeć będzie można zarówno muzykę autorską Bartosza Haliniaka, jak i klasyczne utwory z gatunku jazzu. Transmisja na żywo dostępna będzie o 18.00 na oficjalnym facebookowym profilu KPCK, a następnie opublikowana zostanie na kanale YouTube (KPCK Bydgoszcz).

– Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury. Wszystkich tęskniących za muzyką na żywo zachęcamy do wzięcia udziału w nagraniu koncertu Bartosz Haliniak Quintet. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie są dostępne w recepcji KPCK przy pl. Kościeleckich 6 w godz. 8.00-17.00. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi istnieje obowiązek podania danych osobowych, akceptacji regulaminu z RODO i wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. Informujemy również o konieczności zakrywania nosa i ust podczas trwania wydarzenia – informuje Jędrzej Kubiak z KPCK.

 

źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

kp Autor