Wydarzenia 20 sty 2019 | Redaktor

To już ostatni dzwonek na składanie wniosków w większości uruchomionych przez zarząd województwa otwartych konkursów ofert na wykonywanie zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w 2019 roku – informuje Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki. Do podziału w ogłoszonych dotychczas naborach jest 4,3 miliona złotych. Wnioski można składać za pomocą internetowego generatora.

- Działające w Kujawsko-Pomorskiem instytucje trzeciego sektora to ważni partnerzy samorządowych władz województwa w niemal każdym obszarze życia społecznego i gospodarczego. Cieszę się, że dzięki środkom samorządu województwa mogą aktywnie działać. Tym bardziej, że w ich przedsięwzięcia angażują się zwykli mieszkańcy regionu. Zapraszam do składania wniosków o wsparcie – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Ogłoszone przez Urząd Marszałkowski konkursy dotyczą realizacji projektów między innymi w zakresie kultury, sportu, rozwiązywania problemów uzależnień, pomocy społecznej, ochrony zdrowia, turystyki i działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Nabór wniosków w większości z nich potrwa do 21 stycznia. Przed nami jeszcze ogłoszenie części konkursów w dziedzinie sportu.

Szczegółowy harmonogram_konkursow_2019

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor