Wydarzenia 13 lis 15:53 | Redaktor
Krystian Krystek Wierzchowski w Światłowni [ZAPROSZENIE]

W piątek (17 listopada) o g. 18.00 w bydgoskiej Światłowni odbędzie się koncert Krystiana Wierzchowskiego. Ciebie nie może na nim zabraknąć!!!

Pielgrzymi idą

Wydarzenia Dzisiaj 19:00

Krystian Krystek Wierzchowski – muzyk, kompozytor, konferansjer, słowem - człowiek orkiestra.


Spełniam marzenia, nie żyję z muzyki, ale ta jest moją ogromną pasją. Staram się wyrażać siebie, swoje uczucia w pełnym sztuczności świecie. Tworzę wg. mnie ambitną muzykę dla słuchacza, który nie oczekuje prostego przekazu, a treści nad którymi trzeba się głębiej pochylić. Zawsze pogodny uśmiechnięty, złe chwile zmieniam w żart, bo tak prościej, bo tak łatwiej by po przedstawieniu gdy opadnie kurtyna zdjąć maskę. Wydany debiutancki krążek pt. ” Niemy krzyk” staram się promować podczas swoich koncertów. Płyta została dofinansowana ze stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Torunia.

Prócz swoich autorskich fantazji uczestniczę w różnego rodzaju projektach muzycznych od Bluesa ” Kujawskiej Grupy Bluesowej ” po najnowszy projekt eventowo koncertowy klasyki pop-rocka „Coffee Time”, Współpracuje również z poetami tworząc do ich wierszy muzykę, klipy czy wykonując całe koncerty związane z ich twórczością, wieczorki poetyckie. Owoce tej współpracy można również zobaczyć na moim kanale YT.


Uważam, że wiele ograniczeń jest tylko w naszych głowach i staram się coraz bardziej poznawać świat, doświadczać nowych rzeczy i wykonywać przeróżne czynności. Wiele w zrozumieniu takich niecodziennych rzeczy daje mi prowadzenie muzykoterapii w Centrum Niezależnego Życia Sajgon – Ciechocinek. Nie ma gorszych dni, jest tylko złe nastawienie


https://www.youtube.com/watch?v=q_TGXuK1vdE&t=8s
https://www.youtube.com/watch?v=bYfcExJe1eo
https://www.youtube.com/watch?v=GYFRf0q8P8k

 

Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 20 zł.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor