Wydarzenia 6 cze 2019 | Redaktor

Przed nami kolejna edycja gali MMA i K1 Envio Fight Night ‘20, na której o miano zwycięzcy powalczą najlepsi zawodnicy z regionu. Stawką w grze będzie pas Polskiego Związku Kickboxingu. Tegoroczna gala Envio Fight Night ‘20 odbędzie się w hali Artego Arena w Bydgoszczy.

Podczas gali w sobotę (8 czerwca) zobaczymy 16 zawodników i dwie zawodniczki. Do najbardziej wyczekiwanych walk należy starcie Michała Marszała z Krystianem Bernatowiczem, czyli pojedynek debiutanta z weteranem EFN. Dla Marszała będzie to już trzeci występ na gali, z kolei Krystian Bernatowicz zawalczy po raz pierwszy. Widzowie z całą pewnością poczują ducha sportowej rywalizacji. Kibice powinni być przygotowani na dawkę mocnych wrażeń, a także widok potu zmieszanego z krwią.

Galę uświetni występ Anny Hnatowicz.

- Gala Envio Fight Night powstała, żeby pokazać ludziom, że w naszym regionie i w naszym mieście są zawodnicy, którzy potrafią się bić, robią to dobrze i są za to doceniani. Naszym zadaniem i misją jest pokazanie ludziom, że oni istnieją i tym samym chcemy nagrodzić zawodników za ich codzienne treningi i walki, to przecież ich życie - komentuje Karol Cygan, organizator wydarzenia.

Bilety są do nabycia w salonach Empik, STS oraz za pośrednictwem portalu internetowego - kupbilet.pl. 

Gala Envio Fight Night ‘20 odbędzie się w sobotę  o godz. 20.00 w hali Artego Arena w Bydgoszczy. Galę poprzedzi oficjalne ważenie zawodników w piątek (7 czerwca) o godz. 18.00 w hotelu Holiday Inn.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor