Wydarzenia 23 wrz 2018 | Redaktor
Piosenka Latosa podbija Internet. Posłuchajcie [BYDGOSKI SEN]

fot. Anna Kopeć

Kompozycja Błażeja Latosa pt. „Bydgoski sen”, którą stworzył wspólnie z rodzeństwem dla ojca i kandydata na prezydenta Bydgoszczy Tomasza Latosa, zyskuje coraz więcej fanów. Udostępniają ją nawet polityczni adwersarze Latosa.

Piosenka została bardzo ciepło przyjęta tydzień temu (16 września) przez sympatyków Latosa w czasie jego konwencji wyborczej. Publiczność szczególnie emocjonalnie zareagowała na wers „miało być tak pięknie, a jest tak przeciętnie”, gdy na ekranie pojawiła się fotografia bydgoskiego lodowiska Torbyd. Utwór zachęca do odważnej zmiany w mieście: „Ty mi mówisz odwagi, i zróbmy coś dla niej (Bydgoszcz – przyp. red.), niech usłyszą nasz głos, wspólnie zmienimy to”.

W refrenie zaś słyszymy wezwanie: „Odważ się, by zmienić coś już dziś, odważ się to zrobić, by być kimś, teraz to możliwe ja to wiem, i spełnimy nasz bydgoski sen”.

Tomasz Latos upublicznił klip z piosenką na swoim profilu społecznościowym. Obejrzało go już prawie 10 tysięcy odbiorców. Udostępnili go m.in. Paweł Olszewski, poseł Platformy Obywatelskiej i Michał Sztybel, dyrektor biura komunikacji społecznej w bydgoskim ratuszu.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor