Wydarzenia 6 gru 15:53 | Redaktor
Pomagają św. Mikołajowi. Paczki trafią do potrzebujących, w tym poszkodowanych w nawałnicy [ZDJĘCIA]

fot. Anna Kopeć

Stowarzyszenie Dzięki Wam wspólnie z Zespołem Szkół i Placówek nr 1 na bydgoskim Błoniu zorganizowało kolejną akcję pt. „Pomóżmy św. Mikołajowi”. W piątek (6 grudnia) rano zaczęło się rozwożenie darów.

W ramach akcji zbierana była żywność, w tym słodycze, drobne zabawki, na przykład gry i puzzle, pieluchy i kosmetyki dla maluszków, środki chemiczne i higieniczne.

Dary te zostaną przekazane dzieciom i dorosłym z Bydgoszczy będącym w trudnej sytuacji, a część z nich  - także osobom dotkniętym nawałnicą w 2017 roku.

Akcję wsparli: Atrium Poland Real Estate Management Sp. z o.o., Centrum Handlowe FOCUS, a także wiele osób prywatnych. Pluszakami podzielili się także uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, w której prowadzona była akcja zbierania naklejek z marketu i wymieniania ich na maskotki.

Zbiórka była prowadzona do 4 grudnia w Zespole Szkół i Placówek nr 1, Stowarzyszeniu „Dzięki Wam”.
W piątek (6 grudnia)  sprzed siedziby Stowarzyszenie „Dzięki Wam” wyruszyło kilku św. mikołajów z darami.

Za sprawnie przeprowadzoną akcję Stowarzyszenie dziękuje uczniom i rodzicom z Zespołu Szkół i Placówek nr 1 wraz z nauczycielami: Iwoną Wasilewską, Katarzyną Zielińską, Klaudią Trzaską.

- To dzięki wam możemy pomagać i budować dobro! - mówią organizatorzy akcji wszystkim darczyńcom i pomagającym w przeprowadzeniu zbiórki.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor