Wydarzenia 17 sty 2018 | Redaktor
Stok narciarski w Myślęcinku otwarty! [HARMONOGRAM, CENNIK]

Stok w Myślęcinku / fot. LPKiW

- Udało się dokończyć śnieżenie stoku, w środę o godzinie 15 uruchomimy wyciąg narciarski – poinformował Leśny Park Kultury i Wypoczynku.

 

 

Za oknem śnieg, więc mamy dobre informacje dla narciarzy i snowboardzistów. Stok narciarski, a także wyciąg narciarski w Myślęcinku zostanie otwarty w środę (17.01) o godzinie 15.

- Ceny biletów pozostają takie same, jak w latach ubiegłych. Jeden zjazd kosztuje 1,5 zł od poniedziałku do godziny 15 w piątek, a od godz. 15 w piątek, w sobotę, niedzielę i w święta zapłacimy 2 zł. Dziesięć zjazdów to koszt odpowiednio 10 i 15 zł, a karnet godzinny kosztuje 15 i 19 zł. Na ofertę specjalną liczyć mogą m.in. osoby od 65. roku życia, rodziny wielodzietne posługujące się Bydgoską Kartą Rodzinną 3+ i Kartą Dużej Rodziny – informuje Bożena Hennig, rzecznik prasowy LPKiW Myślęcinek w Bydgoszczy.

Stok narciarski w Myślęcinku będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 11-21, natomiast w weekendy w godz. 10-21. Kasa czynna jest do godziny 20.

Co warto wiedzieć:

- Na stoku można znaleźć licencjonowanych instruktorów narciarskich i snowboardu, którzy udzielają lekcji szusowania. Z każdym instruktorem można umówić się telefonicznie na indywidualną naukę. Lista instruktorów wraz z nr telefonów podana stronie www.myslecinek.pl

- Przy stoku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

- Dojazd do stoku narciarskiego wyłącznie od ulicy Konnej! Przy stoku funkcjonuje parking na 150 samochodów. Parking usytuowany jest tuż przy stoku, obok wypożyczalni nart. Koszt parkingu to 4 zł. za cały czas parkowania. Opłata pobierana jest przy ulicy Konnej.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor