Wydarzenia 17 lut 14:00 | Redaktor
W weekend 18-19 lutego będzie kulturalnie [PRZEWODNIK]

fot. Anna Kopeć, archiwum

Przed nami kolejny lutowy weekend. Co nas czeka w Bydgoszczy? Oto propozycje.

Sobota, 18 lutego

 

Przed nami kolejny spacer z akcją "Kultura na świeżym" godz. 9.00, pętla tramwajowa w Myślęcinku. Tym razem czeka nas 11 km trasa z Myślęcinka do Smukały. Udział w spacerze jest bezpłatny.

Amatorzy pływania na starcie, godz. 9.00 w Centrum Rekreacji Astoria, ul. Królowej Jadwigi. Przed nami kolejna odsłona Bydgoskiej Ligi Pływackiej Uni-Car Renault dla amatorów. Więcej tutaj.

Bajkowe poranki, godz. 10.00 w Kino Jeremi, (ul. Fieldorfa "Nila" 13) Fordońskie kino Jeremi zaprasza najmłodszych na "Bajkowe poranki". Wstęp wolny.

Teatr Polski zaprasza na "Pchłę Szachrajkę" godz. 16.00. To barwna opowieść o zdumiewających psotach i gałgaństwach. To świetna zabawa dla młodszych i nie tylko widzów. 

Emocje siatkarskie godz. 17.00 w Immobile Łuczniczka, (ul. Toruńska 59). Przed nami kolejne spotkanie I ligi. Siatkarze BKS Visła Proline zmierzą się z Krispolem Września. Bilety tutaj.

 

Niedziela, 19 lutego

 

Muzyczny poranek, godz. 11.30 w sali koncertowej, ul. Staszica 3. Akademia Muzyczna w Bydgoszczy zaprasza na poranek muzyczny dla dzieci z rodzicami. Więcej tutaj.

Koncert w Ostromecku, godz. 16.00 w Pałacu w Ostromecku. Kolejny akord obchodów 100. rocznicy urodzin Andrzeja Szwalbego. W Pałacu Nowym w Ostromecku czeka nas recital Adama Kośmieji. Wstęp wolny.

Niebo pełne gwiazd, godz. 17.00,  taras Młynów Rothera. Na zakończenie Weekendu z Nauką odbędzie obserwacja nieba przy pomocy profesjonalnych teleskopów. Wstęp wolny. Więcej tutaj.

Teatr Polski zaprasza na "Pchłę Szachrajkę" godz. godz. 11.00. To barwna opowieść o zdumiewających psotach i gałgaństwach. To świetna zabawa dla młodszych i nie tylko widzów. 

 

 

źródło: Oficjalny Serwis Bydgoszczy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor