Wydarzenia 18 lip 2019 | Redaktor
Wojsko sprzedaje mieszkania w atrakcyjnych cenach. Przetargi już w sierpniu [ZDJĘCIA]

fot. OR AMW w Bydgoszczy

W sierpniu bydgoski OR AMW w Bydgoszczy wystawi na sprzedaż kolejne mieszkania położone na terenie województwa łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Na przetarg trafią lokale w Leźnicy Wielkiej i Grupie o powierzchni od 44 do 82 m2. Ceny wywoławcze wahają się od 55 tys. zł do 81 tys. zł. Zyski ze sprzedaży lokali Agencja przeznaczy na budowę mieszkań dla żołnierzy.

Pierwsze mieszkania - położone w oddalonej ok. 40 km od Łodzi Leźnicy Wielkiej - będzie można kupić już 6 i 8 sierpnia. To interesująca propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną i cichą okolicę. Zwłaszcza, że w pobliżu znajduje się Zalew Leźnicki. Lokale usytuowane są w budynkach, które stanowią część małego osiedla wielorodzinnego. Teren zagospodarowano chodnikami i drogami wewnętrznymi z miejscami parkingowymi, zielenią, skwerem z fontanną oraz dużym placem zabaw dla dzieci. W pobliżu usytuowane są punkty usługowo-handlowe: sklepy spożywczo-przemysłowe, apteka, poczta, przedszkole oraz restauracja. Komunikację zapewnia linia autobusowa.  

Trzypokojowe mieszkanie w położonej 11 km od Grudziądza Grupie Agencja wystawi na sprzedaż 20 sierpnia. Cenę wywoławczą za niespełna czterdziestopięciometrowy lokal przy ul. Szarych Szeregów 7/24 ustalono na 81 tys. zł. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz szkoła podstawowa. Nieopodal, w odległości ok. 1 km usytuowana jest stacja kolejowa Grupa. Osiedle, na którym położone są mieszkania, jest dobrze skomunikowane z centrum gminy oraz Grudziądzem.

Wszystkie lokale wyposażone w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, ciepłej wody oraz domofonową. Każdy z nich sprzedawany jest z piwnicą. Na osiedlach zadbano również o dużą liczbą miejsc parkingowych.

Wszystkie z oferowanych przez Agencję mieszkań mają uregulowaną sytuację prawną: są wolne od długów, ciężarów i roszczeń na rzecz osób trzecich. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości oraz w terminie określonym w ogłoszeniach o przetargach na konkretne lokale mieszkalne Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Nieruchomości”.

Zyski ze sprzedaży lokali Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na realizację ustawowych zadań związanych z zakwaterowaniem Sił Zbrojnych RP, w tym budową nowych mieszkań dla żołnierzy.

Źródło i foto: OR AMW w Bydgoszczy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor