Zdrowie i uroda 2 cze 2020 | Redaktor
Najmodniejsza stylizacja brwi w 2020 roku – pokochacie ją! [SPONSOROWANE]

makeup.pl/categorys/204879/

Początek lat 10’ XXI w. nie zachwycał pod względem stylizacji brwi. W większości propozycji wizażystów łuki prezentowały się sztucznie, kiczowato i nienaturalnie. Mocno zarysowane, niemal jak flamastrem, z ostrymi końcami, budziły skrajne emocje.

Na szczęście wszystko zaczęło się zmieniać w 2018 roku. Wróciliśmy do naturalnych rozwiązań i naturalnych looków. W tym roku wizażyści postanowili podrasować nieco trend na pierzaste brwi, które były modne w zeszłych sezonach. Czas na feathered brows bądź inaczej soap brows, które być może kojarzycie!

Mydlane pierzaste brwi – ten trend ogarnął cały świat mody

Lekko zmierzwione włoski są prezentowane niemal na wszystkich aktualnych pokazach znanych projektantów. Modelki noszą feathered/soap brows, prezentując nowe kreacje na najbliższe sezony. Popularni wizażyści, jak zawsze, inspirują się tym, co widzą na wybiegach i wprowadzają do obiegu na całym świecie. I to właśnie pierzaste mydlane łuki zawojują nasz glob.

Jak wykonać takie brwi?

Wystarczą mydło, szczoteczka i ulubione kredki do brwi, aby stworzyć zupełnie naturalny, ale jednocześnie zniewalający look. Za pomocą szczoteczki (najlepiej tej do brwi), na którą nanosimy odrobinę myjącej kostki, delikatnie unosimy włoski do góry – szczególną uwagę należy zwrócić na te przy wewnętrznych krawędziach. Tam, gdzie łuki są przerzedzone, uzupełniamy braki wybraną kredką. Najlepiej, by jej odcień był jak najbardziej zbliżony do naturalnego koloru brwi. Jak to robić? Kredką rysujemy subtelne kreski w górę, tak, by przypominały włoski. Nie wypełniamy całej przestrzeni – pragniemy przecież zupełnie naturalnego efektu.

Jeśli masz bardzo gęste brwi, możesz pominąć krok z wykorzystaniem kredki. Lepszym rozwiązaniem będzie tu sięgnięcie po wybrany cień. Z pewnością posiadasz choć jedną paletkę do makijażu brwi. Pamiętaj, że umiar jest najważniejszy. Minimalistyczne podejście do make-upu brwi da Ci pożądane rezultaty. Naturalny wygląd to coś, co będzie supermodne w tym sezonie.

Możesz też wybrać koloryzujący żel do brwi. Zwracaj jednak uwagę na odcień. Preparat nie może być zbyt ciemny, by nie przytłaczał naturalnego piękna twarzy i nie powodował kiczowatego efektu.

To co, wypróbujesz nowy trend na feathered/soap brows?

PS Pamiętaj o tym, by delikatnie wyregulować brwi za pomocą pęsety – usuń wszystkie włoski poniżej i powyżej łuków. Te, które uważasz za zbędne.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor