Żużel 17 sty 2018 | Redaktor
Tomasz Gollob poleci do Chin na leczenie

Tomasz Gollob / fot. Anna Kopeć

W przyszłym tygodniu Tomasz Gollob poleci do chińskiego Nanning, aby poddać się terapii akupunkturowej – poinformował Przegląd Sportowy. Koszty leczenia pokryją Chińczycy.

Akupunktura nie pomoże Tomaszowi Gollobowi w odzyskaniu władzy nad nogami, ale może przyczynić się do zmniejszenia, a nawet ustąpienia bólów spastycznych, a także poprawy czynności fizjologicznych. Te dolegliwości najbardziej przeszkadzają mu w powrocie do normalnego funkcjonowania – czytamy na stronie przegladsportowy.pl

Bydgoszczanin w kontakcie z chińskimi medykami jest od kilku tygodni. Specjaliści z uznanego ośrodka w Nanning zapoznali się już z całą dokumentacją 46-letniego żużlowca. Dali zielone światło Gollobowi, stwierdzili, że terapia może mu pomóc. Co więcej specjaliści z Chin wspaniałomyślnie zdecydowali, że pokryją koszty całej terapii.

Dziennikarze Przeglądu Sportowego ustalili, że Tomasz Gollob rozpocznie leczenie w przyszłym tygodniu. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa leczenie byłego Indywidualnego Mistrza Świata w Chinach.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor