Description of Image

ZUS: Wysoka waloryzacja składek na kontach przyszłych emerytów

Redaktor | 4 cze 10:31 W czerwcu stan kont osób ubezpieczonych w ZUS-ie zdecydowanie wzrośnie, a to za sprawą rocznej czerwcowej waloryzacji, która jest wyższa  niż w ubiegłym roku. Składki i kapitał początkowy wzrosną o 14,87 proc., a środki na subkontach – o 9,91 proc.

Zmarł ksiądz Maciej Chmielewski

Redaktor | 4 cze 07:51 Po długiej i ciężkiej chorobie, 3 czerwca wieczorem zmarł ks. Maciej Chmielewski, proboszcz parafii św. Jakuba Mniejszego Apostoła w Dąbrówce Nowej i egzorcysta diecezji bydgoskiej - podała w poniedziałek (3 czerwca) oficjalna strona diecezji.

Zmiana układu [POGODA]

Redaktor | 4 cze 06:44 Trwa okres burzowy w naszym kraju, choć w Bydgoszczy wczoraj było spokojnie. Jeszcze dziś przez południe Polski przejdzie aktywna fala na głównym froncie, a strefa silnych opadów może powodować w górach szybki przyrost stanu rzek, a nawet lokalne powodzie .

Chciała zainwestować swoje pieniądze, a została oszukana

Redaktor | 3 cze 19:57 Kolejna osoba padła ofiarą oszustwa. Fałszywy broker miał pomóc mieszkance powiatu świeckiego w zainwestowaniu i pomnożeniu oszczędności. Efekt był jednak odwrotny, a kobieta straciła 410 tys. złotych. Policjanci po raz kolejny ostrzegają i przypominają - jeżeli nawiąże z Tobą kontakt osoba, która będzie proponowała szybki zysk oraz zainstalowanie oprogramowania na komputerze...

Co przyniesie ulgę zapchanym zatokom?

materiał partnera | 3 cze 18:39 Zatkany nos to bardzo nieprzyjemne uczucie. Utrudnia normalne funkcjonowanie, powoduje dyskomfort, który daje się mocno we znaki w codziennym życiu. Pojawiają się bóle głowy, problemy z koncentracją. Ciężko jest swobodnie oddychać, a sen nie daje pełnej regeneracji. Jak sobie z tym radzić, gdy na dodatek z nosa sączy się wydzielina….

Drums Fusion. Znamy już nazwiska nagrodzonych artystów

Redaktor | 3 cze 14:37 W niedzielę wieczorem odbyła się oficjalna inauguracja 17. Miedzynarodowego Festiwalu Rytmu i Sztuki Perkusyjnej DRUMS FUSION, organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Data jest nieprzypadkowa, bowiem 2 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Perkusji, który w 2016 roku, na festiwalu Drums Fusion właśnie proklamował John Beck. W tym roku celebrowaliśmy go w sali koncertowej...

Niebezpieczny manewr wyprzedzania na DK10 pod Toruniem

Redaktor | 3 cze 13:29 Do niebezpiecznego manewru, które zarejestrował kierowca podróżujący „krajową" 10 doszło 12 kwietnia pod Toruniem. To niebezpieczne zachowanie zostało zarejestrowane kamerką samochodową i przesłane na skrzynkę „Stop agresji drogowej”.

Toruński puchar Polski bez kibiców Zawiszy [OŚWIADCZENIE]

Redaktor | 3 cze 13:21 Finał Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Elaną i Zawiszą Bydgoszcz odbędzie się 12 czerwca w Toruniu. Gospodarze przeznaczyli dla bydgoszczan 450 biletów. Zawisza chciał dwa razy więcej i powiedział: dziękujemy, nie jedziemy.