Film 5 kwi 2018 | Redaktor
Czarny humor i kryminał. Podwójny seans dziś w Fordonie

materiały promocyjne

Dziś (5 kwietnia) w auli Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. T. „Bora” Komorowskiego 2 zostaną wyświetlone aż dwa filmy: „Dziennik maszynisty” i kręcona w Bydgoszczy „Zagadka zemsty”. Początek seansu o 19.00.

- „Dziennik maszynisty” to komediodramat zabarwiony bardzo czarnym humorem. Ilija jest doświadczonym maszynistą, który mimowolnie zabił na torach kilkadziesiąt osób - zdradza Dominik Wierski z DKF-u „Niespodzianka”. - Pewnego dnia jego lokomotywa w ostatniej chwili hamuje przed samotnym i niechcianym przez nikogo chłopcem. Ilija postanawia się nim zaopiekować.

Drugi film, na który tego wieczoru zaprasza DKF, to „Zagadka zemsty”, niezależny kryminał, zrealizowany w Bydgoszczy przez Szymona Skowrońskiego. 

materiały promocyjne

W kolejnych tygodniach podczas czwartkowych seansow wyświetlone zostaną filmy „Twój Vincent” (12 kwietnia), „The Place” (19 kwietnia) oraz „The Florida Project” (26 kwietnia).

Bilety można nabyć w Szkole Podstawowej nr 9 w dniu seansu od 18.30. Normalny kosztuje 8 zł, ulgowy (młodzież ponadgimnazjalna, studenci, emeryci) - 5 zł.

Organizatorem seansów jest Pałac Młodzieży w Bydgoszczy.  Z powodu trwającej modernizacji budynku projekcje w ramach działającego przy Pałacu DKF-u „Niespodzianka” tymczasowo odbywają się właśnie w partnerującej przedsięwzięciu Szkole Podstawowej nr 9.

Więcej na http://palac.bydgoszcz.pl/dkf_niespodzianka.php

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor