Film 13 gru 2020 | kd
Wiedziała, ze dzieje się jej krzywda. Wolała milczeć by chronić siostrę [VIDEO]

Pierwszy raz wykorzystał ją, gdy miała 12 lat. Potem wielokrotnie dokonywał kolejnych gwałtów. Ostatnio 14 lat temu, prawdopodobnie podając jej narkotyk i zakładając czerwone stringi swojej żony. Rodzonej siostry Katarzyny.

Katarzyna B. jest ofiarą swojego szwagra pedofila. Przez wiele lat molestowana seksualnie, następnie będąc już dojrzałą kobietą, kiedy myślała, że jest juz bezpieczna, po dodaniu jej do kawy środków nasennych została zgwałcona. 

- Powiedziałam, ze jak jeszcze raz to zrobi to go zabiję albo wszystko powiem siostrze - mówi w filmie Katarzyna.

Dopiero po wielu latach i zdobyciu dowodów w postaci nagrań rozmów ze swym oprawcą oraz informacji, ze jednak siostra zamierza się rozwieść postanowiła ujawnić swoją traumę. Poczatkowo spotkała się ze zrozumieniem. Jednakże wkrótce również siostra stwierdziła - jak twierdzi Katarzyna pod wpływem męża - że Katarzyna jest współwinna swojemu nieszczęściu. 

– Nie byłam w stanie odsłuchać jej wiadomości do końca. Siostra wysłuchała kłamstw Piotrka i uznała, że, co prawda, jego wina jest bezsporna, ale ja jestem współwinna. Czyli jej zdaniem dziewczynka, jaką byłam, w jakiś sposób była jej rywalką. On ponownie nakłamał, że wiele razy uprawiał ze mną seks za zgodą, jak już byłam dorosła, po to, żeby stworzyć wrażenie rywalizacji o jego względy pomiędzy siostrami. Tymczasem nie było żadnego seksu, żadnej rywalizacji. Był jeden gwałt, gdy byłam dorosła, właśnie w 2006 r. i wieloletnie wykorzystywanie seksualne i gwałcenie dziecka, gdy miałam dwanaście, trzynaście, czternaście, piętnaście lat – powiedziała oburzona Mariuszowi Zielkowi.

Reżyser na swoim profilu tak opisuje przygotowywany dokument:

Drogie Panie, poznajcie Jarosława B., milionera, właściciela sieci sklepów i galerii handlowej. 28 lat temu "przytulał" 12letnią siostrę swojej dopiero co poślubionej małżonki. A co dziś sądzi o kobietach? "Wszystkie baby to ch...je" - twierdzi. Agnieszkę, którą wykorzystywał seksualnie w dzieciństwie pytał:
- posłuchaj Agnieszka, a ty nie możesz o tym zapomnieć?
- no właśnie o to chodzi, że nie.
A potem przyznawał:
- No ja się obarczałem tą winą... Naprawdę wierz mi, dlatego już później do ciebie nic nie ten...
By w końcu uznać:
- Tak że k...wa naprawdę musisz k...wa jakoś tam zapomnieć o tym i ch...j no.
Co sądzicie o Jarku? Mam nadzieję, że będziecie wspierać Agnieszkę w jej walce o prawdę. Czekała na nią 28 lat. Film bezkarni pokaże wiele takich historii. Także sławnych i wpływowych ludzi, którzy mimo ewidentnej winy nie ponieśli odpowiedzialności. Już wiosną 2021.
 
Zobaczcie zwiastun filmu
 
 
 
Inf. FB Mariusz Zielke/WP.pl

kd Autor