Jedzenie 10 paź 2020 | Jarosław Aleksander
Zemsta pracownika McDonald`s. Nagranie z kuchni podbija sieć!

fot. nadesłane A.S./arch.

Pracownik jednej z restauracji McDonal`s nagrał film z przygotowań posiłku "od kuchni". Film umieszczony na TikTok ma już 40 mln wyświetleń. Nagranie szokuj!

Pracownik jednej z restauracji sieci McDonald`s umieścił w sieci nagranie z przygotowania popularnego burgera. Film umieszczony na TikTok podbija internet.

 

Widać na nagraniu jak pracownik przygotowuje zamówienie w wyjątkowo niedbały sposób. Pospiesznie wyciska na bułkę sos, na który następnie z agresją wrzuca garść sałaty. Po chwili na kanapce ląduje ser – jego znaczny fragment wystaje poza pudełko nawet po zamknięciu.

 

Osoba która zamieściła nagranie w opisie zaznaczyła, że jest to jedynie żart. Jednak sam film był nagrany pod wpływem frustracji pracownika sieci McDonald`s wywołanej koniecznością przygotowania posiłku 2 minuty przed zamknięciem restauracji.

 

Sieć McDonald`s nie odnosi się bezpośrednio do nagrania. Zaznacza jednak na swych stronach internetowych, że swoje produkty przygotowuje z najwyższą starannością i dbałością o każdego klienta.

 

Na podstawie: TikTok, willbirn

Jarosław Aleksander Autor

Katolicka Bydgoszcz