Torowisko wzdłuż Perłowej czeka przebudowa [VIDEO]

mk | 5 paź 2020 Miasto przygotowuje się do budowy nowej przeprawy między ulicami Fordońską i Toruńską, w ciągu ul. Kazimierza Wielkiego. Przy okazji inwestycji, zmodernizowane zostanie też torowisko wzdłuż ul. Perłowej.

Zmiany na stacjach benzynowych. Jest nowe paliwo

kd | 3 paź 2020 Od początku października na stacjach paliwowych pojawiło się nowe paliwo. Zostało ono dostosowane do zmieniających się warunków pogodowych. Nowe paliwo zostało wzbogacone o specjalną mieszankę przeciwko zamarznięciom.

UWAGA! Od czwartku zmiany w ruchu na Kujawskiej

kp | 29 wrz 2020 ZDMiKP w Bydgoszczy informuje, że od czwartku (1 października) wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na budowie ul. Kujawskiej. Drogowcy zapowiadają też testowe przejazdy tramwajów.

Nowy most nad Kanałem Górnonoteckim i prace na obwodnicy miasta

kp | 27 wrz 2020 Nowy most nad Kanałem Górnonoteckim to jedna z inwestycji związanych z budową trasy S5. To aktualnie tam skupiają się prace – na obiekcie zamontowana została część stalowych belek, które są obecnie scalane. Trwają też prace na obwodnicy miasta.

Nowa ścieżka rowerowa. Połączy Toruń z Cierpicami

kp | 22 wrz 2020 Siedmiokilometrowa ścieżka powstanie przy drodze wojewódzkiej nr 273. Połączy Toruń z Cierpicami – małą wsią w gminie Wielka Nieszawka. Wartość przedsięwzięcia to ponad 9 mln złotych. Dzisiaj (21 września) podpisano umowę z wykonawcą.

Tak będą wyglądać nowe mosty nad Brdą! [WIDEO]

kp | 21 wrz 2020 Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy opublikował animacją komputerową nowej trasy tramwajowej, która w przyszłości ma łączyć ulicę Fordońską z Toruńską. Aktualnie, od 21 sierpnia, poszukiwany jest wykonawca, który zrealizuje ten projekt.

Rozpoczyna się remont na Błoniu. Uwaga na utrudnienia w ruchu

kp | 20 wrz 2020 W poniedziałek (21 września) ruszają prace budowlane na ul. Stawowej w Bydgoszczy. Spodziewane są utrudnienia w ruchu – w pierwszej kolejności zamknięty zostanie odcinek od ul. Madalińskiego do ul. Słupskich. Nastąpi także tymczasowa zmiana trasy linii nr 57.

Uwaga, od środy utrudnienia na Grunwaldzkiej!

mk | 8 wrz 2020 Około dwóch tygodni mogą potrwać prace poprawkowe przy kanalizacji sanitarnej na ul. Grunwaldzkiej (przy ul. Flisackiej). Ruch będzie odbywał się jednym pasem, Drogowcy ostrzegają przed korkami.