Po remoncie zmienia się organizacja ruchu na Alejach Ossolińskich

Redaktor | 16 wrz 2021 Na odnowionych Alejach Ossolińskich trwa wprowadzanie nowej organizacji ruchu. Zlikwidowany został jeden pas ruchu, a miejsca postojowe dla samochodów są przenoszone z chodników na jezdnie. Na jezdniach w obu kierunkach tworzone są odrębne pasy dla rowerzystów.

Drogowcy uspokajają w sprawie ruchu na ul. Fordońskiej: „stabilizuje się”

mk | 15 wrz 2021 13 września zaczęły obowiązywać zmiany w organizacji ruchu w związku z rozpoczęciem budowy mostów nad Brdą, w rejonie ul. Kazimierza Wielkiego. Bydgoscy drogowcy twierdzą, że po dwóch dniach od wprowadzenia zmian sytuacja na drodze poprawia się; natężenie ruchu w obrębie prowadzonych robót „znacznie spadło”.

Triathlon Polska. W weekend dużo zmian w organizacji ruchu!

mk | 16 sie 2021 W związku z imprezą Metalkas Ocean Lava Triathlon Polska w sobotę i niedzielę (21–22 sierpnia) wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na trasie z Bydgoszczy do Borówna, na której odbędzie się etap rowerowy. Z utrudnieniami trzeba będzie liczyć się także w Myślęcinku – miejscu rywalizacji biegowej.

Pędził 128 km/h w terenie zabudowanym

mk | 23 lip 2021 Na trzy miesiące stracił prawo jazdy kierowca bmw, który o ponad 70 km przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Nie obyło się też bez mandatu i punktów karnych.

Linia 82 zostanie wydłużona na weekendy

Redaktor | 23 lip 2021 Bydgoscy drogowcy informują, że od 1 do 29 sierpnia w soboty i niedziela linia nr 82 zostanie wydłużona do węzła przesiadkowego Las Gdański ulicami Zamczysko i Gdańską. Zmiana dotyczy tylko wybranych kursów.