Z Bydgoszczy polecimy do Warszawy i dalej w świat [ZDJĘCIA]

Redaktor | 5 wrz 2019 Współpraca przynosi realne efekty – powiedziała bydgoska poseł Ewa Kozanecka podczas czwartkowej (5 września) konferencji prasowej poświęconej uruchomieniu połączenia lotniczego na trasie Bydgoszcz-Warszawa-Bydgoszcz. Pierwszy raz do stolicy polecimy 28 października.

Samochody wykluczone ze Starego Miasta. Biskup wyraża zaniepokojenie

Redaktor | 3 wrz 2019 Nowa organizacja ruchu na terenie Starego Miasta zostanie wprowadzona w niedzielę (8 września). Na Stary Rynek i część przyległych ulic nie wjadą już samochody – informuje ratusz. Biskup Jan Tyrawa pisze do prezydenta i wyraża zdumienie, m.in. że „zamknięty został ruch samochodowy w całym obszarze bydgoskiej katedry” i zwraca uwagę: „Oczywiście Prezydent takie...

Zmiany w komunikacji od września

Redaktor | 30 sie 2019 Drogowcy przypominają, że wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zaczynają obowiązywać tzw. „szkolne rozkłady jazdy".

Zmiana w ruchu na ulicy Kolbego

Redaktor | 21 sie 2019 ZDMIKP w Bydgoszczy informuje, że od środy (21 sierpnia) ruch z ulicy Kolbego został przeniesiony na tymczasowy tzw. bay-pass na wysokości NETTO. Ma to pozwolić na wykonanie wpięcia nowo budowanej części ulicy Kolbego w istniejący fragment.

Drogowcy przyznają, że zdarzają się błędy i przepraszają

Redaktor | 6 sie 2019 Na internetowej stronie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy ukazał się przedziwny tekst pt. „Awersja”. Czytamy w nim, m.in. „Warto zatem w szumie komunikacyjnym, uwydatnić, że szanowaliśmy i szanujemy Mieszkańców, natomiast nie zawsze jesteśmy w stanie spełnić wszystkie, indywidualne oczekiwania”.

Zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej

Redaktor | 6 sie 2019 W związku z remontem nawierzchni jezdni od środy (7 sierpnia) Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej wprowadza zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.