Kultura 15 gru 2017 | Redaktor
Jutro świąteczny koncert dla dzieci. Wystąpi Anna Broda

Oficjalny plakat koncertu (fragment)

„Najlepsze życzenia” wyśpiewa w sobotę (16 grudnia) na UKW Anna Broda, znana głównie z twórczości dla najmłodszych. Na dzieci i rodziców czekają też warsztaty i kącik sensoryczny. Wstęp wolny.

Sobotnią imprezę organizuje Fundacja Nowe Pokolenie Bydgoszcz w ramach cyklu „CzyTam Świat”. Organizatorzy zapraszają na kreatywne rodzinne zabawy o zimowej tematyce i świąteczny występ Anny Brody - wokalistki (utwory wykonuje w technice śpiewu białego) i mistrzyni gry na cymbałach.

Artystka inspiruje się twórczością ludową, ale i dorobkiem współczesnych poetów, w tym twórców dla dzieci, takich jak Danuta Wawiłow, Dorota Gellner czy Natalia Usenko. Z twórczości dla najmłodszych znana jest najbardziej, ale komponuje i wykonuje też muzykę do spektakli teatralnych, filmów, animacji, słuchowisk radiowych i innych form artystycznych. Jest półfinalistką 8. edycji programu „Mam Talent”. Współpracuje m.in. z Polskim Radiem.

Jej bydgoski koncert odbędzie się w auli Collegium Copernicanum UKW (ul. Mikołaja Kopernika 1). Początek imprezy o 15.00, zakończenie o 18.00. Wstęp wolny.

Wydarzenie jest dofinansowane przez ministra kultury i dziedzictwa nardowego. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje kujawsko- pomorski kurator oświaty.

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor