Książka 2 paź 12:08 | kd
Targi książki w domowym zaciszu

W dniach od 1 do 25 Wydawnictwo Replika zaprasza na -Targi książki w domowym zaciszu. Będzie można nabyć nową publikację Leszka Adamczewskiego nad którą Tygodnik Bydgoski objął patronat medialny.

Każdy kto odwiedzi w tym terminie stronę wydawnictwa (https://replika.eu/tytul/targi-ksiazki-w-domowym-zaciszu/) znajdzie liczne rabaty, a książki aż 24 autorów będzie mógł nabyć z autografem, a nawet dedykacją.

Tytuły objęte targową promocją są aż 40% tańsze do końca trwania wydarzenia, pozostała oferta objęta jest 30% rabatem, a wysyłka zamówień powyżej 50 zł jak zwykle jest darmowa!

W ramach targów (link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1105844996541740/) od 1 października dwie książki Leszka Adamczewskiego -"Burza nad Provinz Pommern" oraz "Katastrofy 2" będzie można kupić z 40% rabatem oraz zamówić je z autografem i dedykacją autora. Szczegóły w opisie wydarzenia.

Najnowsza książka Leszka Adamczewskiego –„Katastrofy 2. Słynne i przemilczane tragedie w powojennej Polsce”, pojawi się na rynku dopiero 13 października, jednak już od 1 października będzie można ją kupić w ramach Targów Książki w domowym zaciszu.

 

Zapomniane tragedie i katastrofy, których nie dało się przemilczeć. Dramatyczne wypadki, które wstrząsnęły powojenną Polską.

Z labiryntu płonących wyrobisk kopalni Barbara-Wyzwolenie nie mieli dokąd uciec. Zabijał ich tlenek węgla. Pożar ten, w pierwszy dzień wiosny 1954 roku, jest największą tragedią w polskim górnictwie po drugiej wojnie światowej.

W tym samym czasie w USA powstał tajny raport CIA na temat wielkiej katastrofy kolejowej pod Wałbrzychem. Tyle że nikt ze starszych wałbrzyszan takiej katastrofy nie pamięta…

Leszek Adamczewski dalej tropi największe katastrofy w powojennej Polsce – już nie tylko lądowe.

Czas zatarł szczegóły zatonięcia promu Jan Heweliusz, a wiedza o upadku na Poznań bombowca Pe-2FT została ukryta celowo. Autor próbuje wyjaśnić także zagadkę katastrofy samolotu AN-24, który w 1969 roku uderzył w górę Policę w Beskidach.

Tygodnik Bydgoski objął najnowszą publikację Leszka Adamczewskiego patronatem medialnym.

kd Autor