Filharmonia Pomorska 15 sty 2019 | Redaktor
Filharmonia zaprasza na koncerty z nianią i poranki z ciastkiem

Z okazji Dni Babci i Dziadka śpiewać będzie Hanna Okońska/www.hannaokonska.com

Coś dla najmłodszych i coś dla najstarszych - w drugiej połowie stycznia Filharmonia Pomorska zaprasza na poranny koncert dla najmłodszych, koncert symfoniczny z asystą niani oraz Poranek Muzyczny dedykowany Babciom i Dziadkom.

W środę 16 stycznia (godz. 11.00) oferta dla najmłodszych - „Ferie w filharmonii”. Muzyczne wyliczanki zaproponuje dzieciom Orkiestra Salonowa Moderato pod batutą Orlina Bebenowa. Wystąpi Zuzanna Szary (śpiew), koncert poprowadzi Emilia Czekała.

Z kolei w piątek 25 stycznia (19.00) filharmonia zaprasza na koncert American Pops w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Pomorskiej pod batutą Mariusza Smolija. W programie przeboje produkcji Broadwayu i Hollywoodu, m.in. muzyka z filmów „Silverado”, „Lista Schindlera” czy musicalu „Upiór w operze”.

Na ten muzyczny wieczór bez obaw można zabrać dzieci od 3. do 7. roku życia – gdy rodzice zasiądą na sali koncertowej, najmłodszymi zaopiekują się animatorzy z UKW. 

Chęć skorzystania ze wsparcia „niani” można zgłaszać najpóźniej dzień przed koncertem. Bilety dla dzieci w cenie 1 zł będą do odbioru w kasie biletowej FP.

Filharmonia nie zapomina ani o najmłodszych, ani o najstarszych. W niedzielę 27 stycznia zaprasza do zrobienia niespodzianki Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. O godz. 12.00 odbędzie się Muzyczny Poranek z Capellą Bydgostiensis i Ciaskiem. Orkiestrą kameralna wystąpi pod batutą Macieja Sztora. Utwory w karanawałowym rytmie śpiewać będą Hanna Okońska (sopran) i Łukasz Załęski (tenor)


Bilety na koncerty do nabycia na www.bilety24.pl, w kasie biletowej FP
oraz w Biurze Podróży „Wakacyjny świat” (ul. Magnuszewska 8), tel. 52 320 52 29.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor