Piłka Nożna 29 lip 2020 | mk
„Możesz grać wszędzie, a możesz – w Zawiszy”. Nabory uzupełniające do grup młodzieżowych

Podsumowanie roku przez piłkarskiego Zawiszę, grudzień 2019 roku, fot. bw

Do 10 sierpnia Zawisza Bydgoszcz prowadzi uzupełniające nabory dla młodych zawodników. Szczegółowych informacji udzielają trenerzy.

Do zespołów mogą dołączyć chłopcy z roczników 2002/2003/2004 (junior), 2005 (junior młodszy), 2006 (trampkarz starszy), 2007 (trampkarz młodszy), 2008/2009 (młodzik młodszy/starszy). Informacji o terminach treningów udzielają: trener koordynator Jacek Łukomski (tel. 501 601 719) i Stanisław Żołnowski (tel. 607 452 706).

Klub zachęca chłopców, przypominajac, że w Zawiszy będą trenować pod okiem wykwalifikowanej kadry, zyskają dostęp do specjalistycznej opieki lekarskiej, odnowy biologicznej i pomocy fizjoterapeutów.

Dodaje, że dołączenie do Zawiszy to także możliwość gry w najwyższych klasach rozgrywkowych prowadzonych przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej, udziału w letnich i zimowych obozach piłkarskich oraz w indywidualnych treningach bramkarskich, funkcjonalnych i testach sprawnościowych.

Chcemy dążyć do tego, żeby nie tylko drużyna seniorska grała na jak najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce, ale też grupy młodzieżowe - mówił w wywiadzie dla „Weszło” trener Jacek Łukomski. - Chcemy grać w najwyższych ligach i mieć jak najwięcej zawodników w kadrach wojewódzkich i reprezentacji Polski.

Przypomina także, że w zeszłym roku w pierwszym zespole seniorskim Zawiszy debiutowało dwóch 15-latków.

„Możesz trenować i grać w piłkę wszędzie, a możesz w Zawiszy Bydgoszcz” - promują się Niebiesko-Czarni.

mat. Zawisza Bydgoszcz

 

mk Autor