Piłka Nożna 28 wrz 2019 | Redaktor
W derbach na Sielskiej Budowlany KS zremisował z Chemikiem [ZDJĘCIA]

Bydgoskie drużyny piłkarskie zmierzyły się w 9. kolejce rozgrywek IV ligi na boisku przy ul. Sielskiej.

Chemik szybko objał prowadzenie. Już w trzeciej munucie gola strzelił Bartosz Czyżewski. Goście przeważali i byli groźni zwłaszcza po stałych fragmentach gry.

Ale to Budowalni zdobyli gola wyrównującego.

W 21. minucie goście zgubili piłkę pod własnym polem karnym, a precyzyjnym strzałem popisał się Jan Chachuła.

Obrońcy Chemika pozostało wyciągnąć piłkę z siatki.

11 minut później po dośrodkowaniu z rzutu w pole karne Budowlanych piłkę uderzył paweł Michalski i mógł cieszyć się z wyprowadzenia Chemika ponownie na prowadzenie.

Spotkanie było prawdziwym meczem walki.

W 84. minucie gospodarze strzelili drugiego gola. Z rzutu wolnego trafił Szymon Dusza.

Budowlany KS - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:2

W rozegranym wcześniej spotkaniu rewelacyjny beniaminek IV ligi Sportis Łochowo uległ u siebie Liderowi Włocławek 1:2.