Pogoda w Bydgoszczy 16 sty 04:01 | Redaktor
A niże wędrują [POGODA]

Ten niż, który przyniósł nam poprzednią zmianę pogody, jest już nad Uralem. Znad morza Norweskiego następny wchodzi nad północną Skandynawię i będzie zmierzał nad morze Barentsa.

Trochę deszczu — to za mało… [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:12

Po zimnej nocy trochę cieplejszy dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:02

W Bydgoszczy zachmurzenie będzie dziś duże z większymi przejaśnieniami. Rano może wystąpić marznąca mgła, ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna wyniesie około +2 stopnie. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni i zachodni. Wieczorem może padać słaby deszcz. 

W nocy z niedzieli na poniedziałek zachmurzenie będzie duże i temperatura będzie mieć tendencję lekko rosnącą. Nad ranem w poniedziałek należy spodziewać się deszczu.

W poniedziałek zachmurzenie będzie duże, z większymi przejaśnieniami w drugiej częsci dnia. Rano wystąpią opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, które mogą być intensywne. Temperatura maksymalna wyniesie +4 stopnie. Wiać będzie dość silny, a okresami silny wiatr, w porywach do 90 km/h, zachodni i północno–zachodni.  

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.52, a zajdzie o 16.03. Dzień będzie trwał 8 godzin i 10 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor