Pogoda w Bydgoszczy 24 sty 06:14 | Redaktor
Chmurna jesienna zima trwa [POGODA]

Polska będzie w zasięgu rozległego wyżu „Ekart” którego centrum przemieściło się nad Turcję. Z zachodu napływać będzie ciepłe powietrze polarne morskie.

Ciepło, ciepło, coraz cieplej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:22

Manfred panuje [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 04:54

W południowej, a nawet środkowej Polsce, panuje dość ładna, słoneczna pogoda, u nas jednak zachmurzenie będzie raczej duże i mogą wystąpić słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura się ustabilizowała na poziomie około +2 stopni i nie będzie się w znaczniejszy sposób zmieniać przez najbliższych kikadziesiąt godzin — maksymalnie nie przekroczy 4. Wiatr ma być słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.

W nocy przelotne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem.

Jutro zachmurzenie ma być również duże ze słabymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna nieco tylko wyższa — do 5 stopni. Wiatr nadal będzie słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni.

Niewielkich przejaśnień spodziewać się można być może w niedzielę. We wtorek natomiast będzie znacznie cieplej, ale też przyjdzie obfity deszcz.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.43, a zajdzie o 16.16. Dzień będzie trwał 8 godzin i 32 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor