Pogoda w Bydgoszczy 14 sie 2019 | Redaktor
Chwilowo pogodniej [POGODA]

Wyż Beatrix, z centrum nad Alpami objął swym zasięgiem całą Europę zachodnią. Również pogoda w Bydgoszczy kształtowana będzie pod jego wpływem.

Nad Europą rozległy wyż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:11

Po deszczowej nocy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 3 paź 06:17

Jak wielokrotnie zauważaliśmy, układ wyż na zachodzie, a niż na wschodzie, oznacza napływ powietrza raczej chłodniejszego. I rzeczywiście — z zachodu napłynie chłodne i wilgotne powietrze polarne morskie. Ciśnienie będzie powoli rosło.

Dziś w Bydgoszczy będzie początkowo pogodnie, w ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane, po południu może wzrosnąć do dużego. Niewykluczone lecz mało prawdopodobne są opady przelotne lub burze. Temperatura maksymalna wyniesie około 20 stopni. Wiatr słaby, po południu umiarkowany, z kierunków zachodnich.

W nocy temperatura może spaść do około 10 stopni, ale kierunek napływu powietrza odwróci się na południowy.

Jutro pogodnie, wieczorem możliwy wzrost zachmurzenia do dużego i możliwy słaby deszcz. Temperatura maksymalna około 22 stopnie. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, głównie z kierunków południowych.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.27, a zajdzie o 20.17. Dzień będzie trwał 14 godzin i 50 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor