Pogoda w Bydgoszczy 29 kwi 06:55 | Redaktor
Cieplej, a potem znów chłodniej [POGODA]

Niż, o którym piszemy od kilku dni, który powstał nad południową Francją i przemieszcza się na północny wschód, ma teraz centrum nad wschodnimi Niemcami. Związane z nim dwa fronty — najpierw ciepły, a potem chłodny, przejdą dziś przez Polskę.

Coraz cieplej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:56

Wreszcie prawdziwa wiosna [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:09

Pierwszy front dotrze do Bydgoszczy około południa i przyniesie opady deszczu, które mogą być dość obfite. Temperatura maksymalna wyniesie około 14 stopni. Późnym wieczorem dotrze natomiast front chłodny, z drugą falą opadów. Zachmurzenie dziś będzie umiarkowane lub duże. Wiatr spodziewany jest słaby, południowy. 

Jutro jeszcze będzie pochmurno, wiatr zmieni kierunek na zachodni i przybierze na sile. Napłynie świeże powietrze polarne morskie. Popołudniu wiatr skręci na północny, a ciśnienie zaczenie wzrastać. Opadów wielkoskalowych jutro już nie będzie, ale może zdarzyć się deszcz przelotny. Temperatura maksymalna wyniesie około 9 stopni. 

Od soboty znów będzie nieco cieplej, ale wciąż nie będą to temperatury takiej wiosny, na którą czekamy. Będą to temperatury rzędu kilkunastu stopni. W niedzielę popołudniu znów spodziewany jest deszcz.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.16, a zajdzie o 20.13. Dzień będzie trwał 14 godzin i 57 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor