Pogoda w Bydgoszczy 22 paź 05:25 | Redaktor
Cieplejszy tydzień [POGODA]

Polska będzie w zasięgu rozległego niżu Jadranka, znad Skandynawii i związanych z nim frontów atmosferycznych. Z południowego zachodu Europy oraz znad północnej Afryki, będzie napływała masa powietrza pochodzenia zwrotnikowego. Dziś w prawdzie będzie wyjątkowo ciepło , nawet do 19 stopni, ale przez następne dni utrzymają się temperatury maksymalne powyżej 15 stopni.

Valentin się umacnia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:08

Fiński niż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:18

Dziś w Bydgoszczy spodziewane jest zachmurzenie małe lub umiarkowane. Temperatura maksymalna, jak już wspomniano, sięgnie 19 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni. 

W nocy zachmurzenie wzrośnie do dużego i może padać deszcz. Nadal będzie ciepło. Temperatura minimalna wyniesie około 13 stopni.

W piątek przewidywane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Rano mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 16 stopni. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.29, a zajdzie o 17.35. Dzień będzie trwał 10 godzin i 6 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor