Pogoda w Bydgoszczy 25 wrz 05:50 | Redaktor
Deszcz będzie padał już dziś [POGODA]

Będziemy pod wpływem niżu, którego ośrodek przemieszczać się będzie znad wschodnich Niemiec, przez zachodnią Polskę nad Bałtyk

L jak Lucy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:34

Układ frontów atmosferycznych związanych z tym niżem, znajdzie się nad Polską i nad Bałtykiem. Pozostaniemy jeszcze w ciepłej masie powietrza, ale nad południowy zachód kraju napływać zacznie już dziś chłodniejsze powietrze polarne morskie.

Już od rana zachmurzenie będzie duże i całkowite, z jednostajnymi opadami deszczu, które rozpoczną się około godziny trzeciej po południu. Prognozowana wysokość opadów skumulowanych wyniesie 20 do 30 mm. Temperatura maksymalna wyniesie około 25 stopni. Wiatr będzie przeważnie umiarkowany, wschodni, skręcający na południowy. 

Jutro przewidywana jest zmiana kierunku wiatru na północny, ochłodzenie do około 20 stopni i ciągły deszcz aż do godzin wieczornych. Następne dni przyniosą spadek temperatur do około 15 stopni, a nawet poniżej tej wartości i co najmniej do połowy przyszłego tygodnia będzie deszczowo. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.40, a zajdzie o 18.37. Dzień będzie trwał 11 godzin i 57 minut. Dzień jest już krótszy od nocy. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor