Pogoda w Bydgoszczy 27 lip 2019 | Redaktor
Dziś burzowo, jutro upał [POGODA]

Zacznie do nas napływać gorące powietrze pochodzenia zwrotnikowego. Od jutra będzie upalnie.

Przymrozki wciąż nas prześladują [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:39

Przymrozki i oblodzenia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:31

Znaczna część Europy znajduje się pod wpływem niżów znad Atlantyku („Wolfgang”) oraz znad  Niemiec („Vincent”). Wyż „Yvonne” połączył się z arktycznym wyżem znad morza Grenlandzkiego, stając się jego klinem. Jesteśmy w zasięgu niżu znad Niemiec. Ciśnienie będzie spadać.

Dziś w Bydgoszczy będzie  zachmurzenie małe lub umiarkowane, wzrastające do dużego. Mogą wystąpić po południu przelotne opady deszczu oraz burze. Temperatura maksymalna dziś jeszcze będzie dosyć niska — od 26 do 28 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, wschodni i północno–wschodni. W czasie burz porywy wiatru mogą mieć do 80 km/h.

W nocy zachmurzenie umiarkowane, temperatura minimalna wyniesie około 18 stopni.

Jutro zachmurzenie umiarkowane, po południu znów miejscami duże, z możliwością przelotnych opadów deszczu oraz burz. Temperatura maksymalna może przekroczyć 30 stopni. Od razu powiedzmy jednak, że takie temperatury będą panowały tylko przez dwa dni. Od wtorku spodziewane jest ochłodzenie.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.57, a zajdzie o 20.51. Dzień będzie trwał 15 godzin i 53 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor