Pogoda w Bydgoszczy 16 lis 00:03 | Redaktor
Dziś (niewielkie) ochłodzenie [POGODA]

Pogodę u nas kształtować będzie przemieszczająca się z zachodu na wschód zatoka niżowa związana z niżem „Roswitha”. Przez Polskę przejdzie z zachodu na wschód zokludowany front typu chłodnego. Napływać będzie polarna morska masa powietrza, przed frontem ciepła, za frontem chłodna.

Mróz [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:52

Zaczyna się prawdziwa zima [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:28

Zachmurzenie bedzie dzis w Bydgoszczy duże, z niewielkimi przejaśnieniami po południu. Od zachodu w głąb kraju przemieszczać się będą opady deszczu, do Bydgoszczy dotrą około 10tej. Temperatura maksymalna wyniesie dziś około 9 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo–zachodni i południowy. 

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna utrzyma się na poziomie 6 stopni. Mozliwa mżawka lub słaby deszcz.

We wtorek spodziewane jest początkowo zachmurzenie umiarkowane i duże, popołudniu przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie około 11 stopni. Wiatr nadal słaby lub umiarkowany, południowo–zachodni i zachodni.

Do piątku czeka nas pogoda z wysoką jak na listopad temperaturą. Temperatura maksymalna w listopadzie zwykle sięga około 5 stopni, w tym roku jest wyraźnie o kilka stopni wyższa. Jednak w weekend spodziewamy się większego ochłodzenia. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.15, a zajdzie o 15.50. Dzień będzie trwał 8 godzin i 34 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor