Pogoda w Bydgoszczy 20 kwi 07:10 | Redaktor
Jeszcze dziś i jutro — ciepło i wiosennie [POGODA]

Napływa do nas ciepłe powietrze znad morza Czarnego. Mechanizm napływu jest wciąż ten sam

Coraz cieplej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:56

Wreszcie prawdziwa wiosna [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:09

U północnych wybrzeży tego akwenu znajduje się niż, który obracając masy powietrza (w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara) kieruje je najpierw na północ, a stamtąd — od północno wschodniej strony — do nas. Najcieplejszy prawdopodobnie dzień miał miejsce wczoraj — w Bydgoszczy było 19,5 stopnia.

Dziś w Bydgoszczy utrzyma się zachmurzenie małe lub umiarkowane, w ciągu dnia pod wpływem konwekcji może ono wzrastać do dużego, niewykluczony jest też w godzinach popołudniowych i wieczornych deszcz lub burza. Temperatura maksymalna wyniesie około 17 stopni. Wiatr będzie słaby, wschodni, lub bezwietrznie. 

Jutro pogoda podobna będzie jeszcze do dzisiejszej, choć w atmosferze zacznie się już przebudowa układu. Pierwszą tego oznaką będzie zmiana kierunku wiatru na zachodni. Temperatura maksymalna nadal wyniesie około 15 – 17 stopni. 

Od czwartku nastąpi ochłodzenie, z temperaturami maksymalnymi na poziomie 10 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.35, a zajdzie o 19.57. Dzień będzie trwał 14 godzin i 22 minuty.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor