Pogoda w Bydgoszczy 21 kwi 06:33 | Redaktor
Koniec ciepłej wiosny, od jutra chłodniej [POGODA]

Tak jak zapowiadaliśmy, nad Bałtykiem utworzył się niż, który niemieckie służby meteorologiczne nazwały „Zohan”.

Coraz cieplej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:56

Wreszcie prawdziwa wiosna [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:09

Front chłodny tego niżu już zbliża się do zachodnich granic Polski, a do Bydgoszczy dotrze dziś wieczorem. Dziś jeszcze spodziewana jest pogoda dość ciepła i wiosenna. Wczoraj w Bydgoszczy było maksymalnie 18 stopni, dziś będzie podobnie (temperatura maksymalna przy takiej pogodzie zależna jest od stopnia nasłonecznienia). Popołudniu zachmurzenie zacznie wzrastać, a w nocy może wystąpić słaby deszcz. Popołudniu natomiast możliwe są przelotne opady i burze, ale to jeszcze nie będzie front, lecz efekt kowekcji. Wiatr początkowo będzie słaby, wzrastający do umiarkowanego, zachodni. 

Temperatura minimalna w nocy wyniesie około 4 stopnie. 

Jutro będziemy mieli do czynienia przede wszystkim z dość silnym wiatrem zachodnim i północno zachodnim. Zachmurzenie będzie umiarkowane, raczej bez opadów (może się zdarzyć przelotny deszcz konwekcyjny popołudniu), a temperatura maksymalna wyniesie już tylko około 10 stopni. 

Następne noce będą bardzo chłodne, z temperaturą minimalną zbliżającą się do zera, niewyklucozne są przygruntowe przymrozki.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.33, a zajdzie o 19.59. Dzień będzie trwał 14 godzin i 25 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor