Pogoda w Bydgoszczy 31 sty 06:42 | Redaktor
Koniec sielanki. Znów zaczyna wiać [POGODA]

fot Pixabay

Wyżowy układ typu Ω od północy i zachodu otoczony jest pasmem zachmurzenia głównego frontu, biegnącym — jak już pisaliśmy wczoraj — od centralnej Rosji przez Łotwę i Estonię nad Bałtyk, Skandynawię i morze Północne, potem przez Benelux, Francję aż po Portugalię. Już w nocy na zachodnim Bałtyku i Pomorzu pojawiły się chmury i opady frontu chłodnego.

Przed wielkim ociepleniem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:05

Niż genueński [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 27 lut 07:12

My będziemy pod wpływem płytkiej zatoki wypełniającego się niżu, z ośrodkiem przemieszczającym się znad południowej Szwecji nad Finlandię. Z zachodu na wschód Polski będzie przemieszczać się chłodny front atmosferyczny, za którym napłynie chłodniejsza masa powietrza polarnego morskiego. 

W Bydgoszczy dziś będzie zachmurzenie duże, pod koniec dnia wystąpią większe przejaśnienia. Okresami moga się zdarzać słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, porywisty, zachodni i południowo-zachodni.

W nocy przewidywany jest spadek ciśnienia i temperatury do około +1 stopnia.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.31, a zajdzie o 16.30. Dzień będzie trwał 8 godzin i 58 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor