Pogoda w Bydgoszczy 28 lut 06:33 | Redaktor
Jeszcze dwa chłodne dni i wróci przedwiośnie [POGODA]

Polska będzie pod wpływem klina wyżowego związanego z wyżem znad Alp, jedynie północny-wschód i wschód kraju będą pod wpływem niżu znad północnej Rosji. Pozostaniemy w chłodnej polarnej morskiej masie powietrza.

Ochłodzenie od niedzieli [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:16

Zmiana przyjdzie w sobotę [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 04:23

Dzisiaj będzie w Bydgoszczy zachmurzenie początkowo małe, wzrastające do dużego, ale z większymi przejaśnieniami. Miejscami, zwłaszcza po południu mogą wystąpić przelotne opady śniegu, stopniowo przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie około 4 stopnie. Wiatr ma być umiarkowany, porywisty,  zachodni i północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Miejscami słabe opady śniegu i deszcz ze śniegiem. Temperatura minimalna około zera. Wiatr słaby i umiarkowany, skręcający na południowy.

W sobotę zachmurzenie duże, od zachodu w głąb kraju przemieszczać będą się opady deszczu. Temperatura początkowo około zera pod koniec dnia wzrośnie do około 3 stopni. Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, południowy. Od niedzieli znów ocieplenie.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.37, a zajdzie o 17.23. Dzień będzie trwał 10 godzin i 46 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor