Pogoda w Bydgoszczy 15 sty 06:52 | Redaktor
Mróz [POGODA]

Nasza zapowiedź okazała się prawidłowa. Już wczoraj wieczorem niemal w całej Polsce zarejestrowano ujemną temperaturę. Najzimniej było na Podlasiu, na Suwalszczyźnie i na Mazurach. W Suwałkach — prawie 11 stopni mrozu, a w Elblągu — minus 8. W Bydgoszczy o 16-tej było -2,6 stopnia, później temperatura nieco wzrosła i znów zaczęła spadać.

Od dziś nieco chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:31

Za ustępującym niżem od północnego zachodu rozbudowuje się klin wyżu skandynawskiego. Wzrasta różnica ciśnień, a co za tym idzie, większa jest też prędkość i porywistość wiatru, który miejscami powodować może zawieje i zamiecie śnieżne, ale to dopiero jutro, dziś raczej bez opadów. Temperatura już przez całą dobę będzie ujemna, rano w Bydgoszczy było -4,5 stopnia. Maksymalnie, około godziny 14–tej, będzie -1 stopień.  Zachmurzenie będzie dziś umiarkowane. 

W nocy temperatura spaść może do około -7 stopni w przypadku rozpogodzeń, a w przypadku pochmurnego nieba — będzie -2 do -4 stopni. 

Jutro spodziewane są opady śniegu, początkowo słabe, popołudniu nieco intensywniejsze. Temperatura w ciągu dnia wzrastać będzie do maksymalnie -1 stopnia, a kolejnej nocy spadnie nawet do minus kilkunastu.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.53, a zajdzie o 16.01. Dzień będzie trwał 8 godzin i 8 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor