Pogoda w Bydgoszczy 20 paź 06:41 | Redaktor
Nadchodzi ocieplenie [POGODA]

Jesteśmy w zasięgu wyżu „Otmar”, z centrum nad Bałkanami. Z południowego zachodu zacznie napływać cieplejsze powietrze polarne morskie.

Valentin się umacnia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:08

Fiński niż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:18

Dziś w Bydgoszczy zachmurzenie będzie przeważnie umiarkowane, początkowo w rejonie zalegania mgieł — duże. Miejscami mogą utrzymywać się mgły, ograniczające widzialność do 100 metrów. Temperatura maksymalna wyniesie około 12 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowy i południowo–zachodni.

W nocy będzie już cieplej. Temperatura minimalna wyniesie około 8 stopni (poprzedniej nocy odnotowano w Bydgoszczy +1,1 stopnia, a przy gruncie poniżej zera). 

Jutro przewidywane jest zachmurzenie na ogół duże, możliwe słabe opady deszczu przed południem. Temperatura maksymalna wyniesie około 12 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, południowy i południowo-zachodni.

Następne dni będą cieplejsze, aż do około 18 stopni w czwartek i 16 w piątek. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.25, a zajdzie o 17.39. Dzień będzie trwał 10 godzin i 14 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor