Pogoda w Bydgoszczy 8 lut 06:39 | Redaktor
Oblodzenie [POGODA]

fot Pixabay

IMGW wystosował ostrzeżenie: od godz. 22:00 dnia 07.02.2024r. do godz. 09:00 dnia 08.02.2024r., prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników w trakcie i po opadach deszczu ze śniegiem oraz mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie.

Przed wielkim ociepleniem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:05

Niż genueński [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 27 lut 07:12

I rzeczywiście, dziś o szóstej rano było w Bydgoszczy -2,7 stopnia przy bezchmurnym niebie. Temperatura w ciągu dnia będzie wzrastać do około +4 stopni, zachmurzenie będzie umiarkowane, a wiatr będzie słaby lub co najwyżej umiarkowany, południowy. Stabilizacja ta jest możliwa dzięki słabemu wyżowi nad Ukrainą. Różnice ciśnień są niewielkie, stąd też wynika uspokojenie wiatru. 

Ta poprawa pogody jest jednak krótkotrwała. Już w piątek z południa na północ przejdzie front niżu atlantyckiego, przynosząc deszcz i deszcz ze śniegiem, przy temperaturze bliskiej zeru.

W weekend spodziewany jest wzrost temperatury do ponad 5 stopni, dobrą wiadomością jest to , że nie bedzie wielkich opadów ani silnego wiatru. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.18, a zajdzie o 16.46. Dzień będzie trwał 9 godzin i 27 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor